Контакти

Для надання більш детальної інформації заповніть, будь ласка, форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

Інформація
Адреса:
смт. Глеваха, Підприємницька, 10,
Київ, Київська обл., 08630
Телефони:
Електрона почта:

  На зміну виснажливій праці робітників різних спеціальностей давно прийшли спеціальні механізми. На вигляд невеликі транспортні засоби здатні виконувати великий обсяг роботи. Звичайно, вартість їх послуг набагато менше, ніж оплата найманої праці цілої робочої бригади. Фактично варто витратитися тільки на паливо та витратні матеріали, а також заробітну плату оператора, який буде керувати таким механізмом. Крім того, що використання механізмів дозволить заощадити кошти, спецтехніка більш надійна – всі заплановані роботи будуть виконані в строк, не залежно від погодних умов.

  Компанія з оренди послуг і спецтехніки

  Контакты 1Вище описані очевидні переваги використання спеціальних механізмів при виконанні важкої праці. Однак є ряд істотних мінусів, які не дозволяють придбати таку техніку кожної компанії:
  Механізми коштують недешево. Вартість обчислюється десятками і сотнями тисяч доларів. Придбати спеціалізовану техніку компанії з невеликим статутним капіталом дозволити собі не можуть.

  1. Мова йде про вузькоспеціалізованої техніці. Агрегатами не можна виконувати безліч завдань, тільки конкретні послуги. Наприклад, є для лісництва – невелика машина, здатна швидко випиляти чагарники і тонкі деревця. Агрегат не впорається з великими деревами, але ідеально підходить для проріджування лісу. Для компаній, чия діяльність не зосереджена на одному завданню, купувати вузькоспеціалізований транспорт – зайва трата грошей.
  2. Велика частина агрегатів застосовується сезонно. Наприклад, коли мова йде про сільськогосподарську техніку, то транспорт не використовується цілорічно. Тільки під час посівних або збиральних робіт. Весь інший час доведеться оплачувати простій та утримання транспортних засобів. У тому числі оплачувати оренду боксу, в якому техніка буде ховатися від опадів, послуги механіків, систематично змінювати масла.
  3. Обслуговування, запчастини, комплектуючі та витратні матеріали для такої техніки теж коштують недешево.

  Таким чином, з огляду на всі вищевикладені факти, не кожна фірма може придбати собі в користування спеціальні агрегати. Саме тому є компанія з оренди послуг і спецтехніки, де будь-які агрегати можна взяти на прокат. Клієнти можуть бути впевнені, що отримують в користування кращі механізми, які пройшли відповідне технічне обслуговування.
  У компанії з оренди послуг і спецтехніки можна взяти на прокат агрегат і найняти команду робітників, які усеют управляти такими механізмами.

  Послуги та спецтехніка в оренду від компанії «АПХ»

  Всі послуги та спецтехніка в оренду від компанії «АПХ» представлені на офіційному сайті фірми. Клієнт може знайти перелік всіх механізмів, які є в розпорядженні фірми, а також повний опис послуг бригади. Також вказана і вартість всіх робіт або прокату механізмів. На послуги та спецтехніку в оренду від компанії «АПХ» надається гарантія.

  Може краще купити механізм у власність

  Багато клієнтів перед тим, як взяти в оренду спецтехніку замислюються над тим, щоб все-таки придбати механізм в користування. А ще частіше про це думають ті, хто вже брав на прокат агрегати в «АПХ» і оцінив їх потужність і зручність використання. Для того щоб вирішити, чи варто купувати спеціальний транспорт у власність, варто відповісти на кілька простих запитань:

  1. Чи є можливість виділити на підприємстві місце, де будуть зберігатися придбані агрегати.
  2. Як часто у фірми виникає необхідність виробляти певний тип робіт.
  3. Через скільки часу окупиться придбаний агрегат. Тобто, через скільки часу підприємство почне економити ту суму коштів, яку раніше витрачала на оренду цього транспорту.

  Якщо техніка не буде використовуватися хоча б раз на місяць, або, в разі сезонних механізмів, на великих ділянках, то придбання не окупиться. Якщо у фірми є необхідність використовувати не один, а відразу кілька видів, тоді оренда спецтранспорту – єдиний спосіб обійтися без багатомільйонних кредитів.
  Коли менеджер запитує у потенційних клієнтів, через що виникає сумнів чи варто брати агрегати на прокат, звучить відповідь – є побоювання за збереження майна «АПХ». Так, агрегати коштують дуже недешево, а на фірмі замовника, немає спеціальних ангарів, де можна було б залишити техніку в неробочий час. Через що виникає ризик пошкодження механізмів від погодних умов або крадіжки зловмисниками. «Агропромхолдінг» має в своєму гаражі тільки нові сучасні механізми, які не бояться погодних умов. Що стосується можливості викрадення транспортних засобів – все механізми оснащені сучасною системою навігації, що дозволить швидко встановити місцезнаходження спецтехніки, в разі викрадення.
  Перед тим, як техніка передається замовнику, проводиться ретельний технічний огляд. Якщо якась деталь викликає у механіків сумніви чи є ризик зносу, проводиться заміна на нову. Таким чином можна не бояться поломки агрегату під час експлуатації. Коли мова йде про техніку, деякі поломки все ж трапляються непередбачувано. Тому компанія «АПХ» гарантує, що, якщо під час роботи з механізмом сталася якась поломка, всі витрати, пов’язані з ремонтом фірма погасить. Це правило не стосується тих випадків, коли транспорт був пошкоджений навмисне.

  «Агропромхолдінг» здійснює послуги спецтехнікою

  Будь-яка спецтехніка – складний механізм, який вимагає особливих навичок управління. Чи не вийде швидко навчитися екскаватор, якщо раніше був досвід тільки їзди на легковому або вантажному транспорті. Не завжди на підприємстві є людина, яка вміє керувати професійними агрегатами. Тому «Агропромхолдінг» здійснює послуги спецтехнікою за доступну ціну. Фірмі не потрібно самостійно шукати водія і бригаду робітників, які зможуть виконати той чи інший фронт робіт. Співробітники «АГРОПРОМХОЛДИНГ», здійснюючи послуги спецтехнікою, досконало володіють процесом управління, знають, як виконати поставлене завдання швидко і в строк.

  Компанія «АПХ» здає спецтехніку в оренду і виконує послуги з її експлуатації

  Контакты 2Саме тому що компанія «АПХ» здає спецтехніку в оренду і виконує послуги з її експлуатації, співробітники фірми знають, як важливо утримувати агрегати в справному стані. На сайті компанії можна знайти всі комплектуючі та витратні матеріали, які знадобляться в роботі з такими механізмами. Клієнт може тривалий час користуватися послугами «АГРОПРОМХОЛДИНГ», а в подальшому брати тільки техніку на прокат.
  Дуже часто виникає ситуація, коли замовник сам не знає який механізм потрібен для виконання робіт. Наприклад, при виконанні будівельних робіт на новому об’єкті, помилково може бути замовлений не той механізм. У цій ситуації необхідно відразу повідомити про те, що трапилося менеджеру компанії і повернути агрегат. Адже використання транспортного засобу не за призначенням може призвести до поломки. Крім того, невірно вбрання спецзасіб не тільки не полегшить процес виконання робіт, а зробить набагато складніше. Тому якщо є сумніви в тому, чи правильно обраний механізм, краще отримати заздалегідь консультацію менеджера «АПХ». Співробітник компанії «АПХ» розповість про особливості складання спецтехніки в оренду, а також, при необхідності, допоможе підібрати інші послуги з експлуатації.

  Типи механізмів, які є в розпорядженні «АПХ»

  У розпорядженні «АГРОПРОМХОЛДИНГ» є безліч спеціалізованої техніки, яка здатна значно полегшити будь-які роботи. Виходячи з призначення транспортних засобів, можна розділити механізми на кілька груп:

  1. Все, що може знадобитися при будівельних роботах. До цієї категорії відноситься і велика техніка, яка стане в нагоді при підготовці котловану для майбутнього будинку, укладання великих плит або масивних блоків. Є і невеликі мініагрегати, які використовуються під час ремонту всередині квартири або будинку.
  2. Агрегати, які використовуються для розчищення територій. Це техніка для випила і розпилу сухостою, обрізки і формування крон, викорчовування пнів, агрегати, які дозволять швидко перетворити вирубані дерева в тирсу.
  3. Механізми для осушення територій.
  4. Машини для прибирання снігу і боротьби з ожеледицею.
  5. Агрегати, які використовуються для прокладки і ремонту дорожнього полотна.
  6. Техніка, для очищення водойм. До цієї категорії відносяться механізми, які дозволяють розчистити штучні або природні ставки і озера.

  Контакты 3Є інші транспортні засоби, які не належать до зазначених категорій. Однак спеціалізовані механізми здатні значно полегшити людську працю. Уявіть будь-яку ситуацію, де використовується людська праця і в 90 відсотках випадків в компанії «АПХ» є механізм, здатний замінити трудівників.
  Ще одна велика категорія спеціальної техніки, яка заслуговує на те, щоб бути виділеною в окремий підпункт – сільськогосподарські машини. Україна славиться землеробством, за кількістю чорнозему знаходиться на лідируючих світових позиціях. Тільки в Україні таку кількість фермерів і простих людей, які люблять обробляти землю і отримувати гідний урожай. Для того щоб збільшити урожай і поліпшити якість продукції використовується професійна спецтехніка, яку можна взяти в оренду в «АГРОПРОМХОЛДИНГ». Дуже важко перелічити всі типи механізмів, які є в розпорядженні «АПХ». Це техніка для оранки землі, обробки її від шкідників, прополки або формування грядок. Також є механізми для поливу насаджень, збору врожаю, сортування, пакування і т.д. Крім міні спецтехніки на сайті можна взяти в оренду і габаритні комбайни, без яких складно обійтися при обробці полів.
  Саме сільськогосподарська техніка не потребує додаткової реклами або консультаціях по підбору від менеджера фірми. Швидше за все це пов’язано з тим, що в нашій країні дуже розвинене землеробство і тільки маленькі діти не знають, які механізми використовуються на полях. Варто зазначити, що послугами «АПХ» з оренди сільськогосподарської техніки користуються не тільки великі фермери, а й звичайні дачники. Погодьтеся, ніж умовляти всю сім’ю їхати на город і копали лопатою землю, набагато простіше скористатися спеціальною технікою.

  Вартість прокату

  Контакты 4Користь міні спецтехніки для людства очевидна. Єдине, про що переживають потенційні клієнти, що вартість оренди може виявитися дуже високою. Поспішаємо запевнити, що ціни в «АПХ» дуже демократичні. Розрахунок вартості відбувається з урахуванням таких даних:
  – тип агрегату, який планується орендувати
  – термін, на який потрібно буде взяти техніку на прокат
  – необхідність надання додаткових послуг
  Для тих, хто планує тривалу співпрацю з «АГРОПРОМХОЛДИНГ» передбачена гнучка система знижок і бонусів. Крім того, можна забронювати оренду спеціального транспорту заздалегідь, для того щоб до моменту потреби він точно був в наявності. Так надходять багато клієнтів – з літа бронюють на весну техніку, необхідну для оранки землі. У разі ранньої броні, можна розраховувати на отримання додаткової знижки.

  Причини взяти техніку в оренду

  Спецтехніка має масу переваг:
  – на відміну від людини, техніка не втомиться, що не буде лінуватися або робити роботу на «авось»
  – використання спеціальної техніки дозволяє істотно знизити витрати
  – якщо довірити виконання роботи спецтехніки, можна бути впевненим в якісному виконанні
  Машини в цьому плані набагато вигідніше і зручніше людської праці. А якщо у підприємства немає можливості придбати спеціальний транспорт, адже його ціна задоволена висока, то його можна взяти в оренду. Компанія «Агропромхолдінг» має великий асортимент спецтехніки, яка може використовуватися в будь-якій ситуації. Це кращі моделі від світових виробників, які постійно проходять відповідне технічне обслуговування.

  Чому варто співпрацювати саме з «АГРОПРОМХОЛДИНГ»

  Контакты 5
  «АПХ» – компанія України, яка має в гаражі перевірені механізми. Ось, що вигідно відрізняє компанію від українських аналогів:
  – низькі ціни
  – якісна спеціальна техніку від відомих виробників
  – консультації на всіх етапах використання механізмів
  – послуги з використанням агрегатів
  – гнучку систему знижок для постійних клієнтів
  – постійне оновлення асортименту в гаражі
  «Агропромхолдінг» – надійна фірма, яка знаходиться в пошуку нових клієнтів. У гаражі представлені наступні типи спецтехніки:
  – всі агрегати, які відносяться до сільськогосподарської техніки
  – машини для випила і обробки дерев
  – техніка для розчищення садів, осушення боліт, очищення водойм
  Все що потрібно зробити – зателефонувати консультанту компанії «АПХ». Навіть по телефону можливо підібрати потрібний спецтранспорт, який дозволить швидко і якісно виконати всі заплановані роботи. Для кожного клієнта індивідуально розробляється тариф і умови обслуговування. Телефонуйте прямо зараз і ставте бронь на професійну техніку, яка виконає всю складну роботу за співробітників. З нами можна перевірити дорогу техніку в справі, яка значно полегшить вашу працю і допоможе збільшити прибуток.