Послуга очищення садів

Тільки уявіть красиву альтанку зі зрубу, посеред якої стіл, де зібралася вся родина. Звичайно, на столі розставлені всяку смакоту і свіжі фрукти, щойно зірвані. А навколо альтанки доглянутий палісадник з різнокольоровими бутонами, правильно сформовані крони фруктових дерев і акуратні стежки між кущів. Ця картинка – рожева мрія будь-якого дачника. Але реальність інша – в приватному секторі часто панує розруха. Ділянка перетворюється в місце, куди родичі звозять всякий мотлох, який і викинути шкода, і вдома він даром не потрібний.
А дача нагадує непролазні хащі. Для того щоб швидко навести порядок є послуга очищення садів, завдяки якій за доступну плату можна отримати ділянку мрії.

Агропромхолдінг очищає сади міні спецтехнікою

Фірма Aph-Tehnik пропонує цілий комплекс послуг, пов’язаних з розчищенням саду. Є різні типи такої послуги: 1. Повна розчищення дачі. Зазвичай замовляється новими власниками ділянки, для того щоб підготувати землю для нових насаджень. 2. Міжсезонна прибирання. 3. Поточний догляд за деревами і землею. Клієнти можуть замовити як цілий комплекс послуг, так і окремий тип робіт. Фірма працює під ключ, тобто клієнт робить замовлення, пускає співробітників підприємства на територію, а потім приймає готову роботу. Немає необхідності постійно стежити за працівниками або надавати їм якусь допомогу.

Повна розчищення саду

Повна розчищення – генеральне прибирання землі під деревами, стежок і квіткових клумб. Агропромхолдінг очищає сади міні спецтехнікою і надає такі послуги: 1. Вирубка старих дерев. Фірма виробляє випив сухих дерев, які вже не будуть плодоносити. Також за рішенням замовника можуть випилювати плодові дерева, які не вписуються в новий ландшафтний дизайн. 2. Викорчовування пнів. У великих дерев сильна коренева система, навіть після видалення деревця пень залишається проблемою. Самостійно видалити його складно. 3. Прибирання будівельного сміття. Якщо проводилася будівля будинку, гаражів або господарських будівель, то на землі зазвичай залишається маса сміття. Господарі можуть самостійно зібрати сміття, але з вивезенням таких відходів виникнуть проблеми. Викидати таке сміття у звичайні контейнери в межах населеного пункту заборонено. Тому доведеться шукати транспорт, який дозволить вивезти відходи на звалище. Компанія Aph-Tehnik впорається з цими складнощами, співробітники зберуть все будівельне сміття і вивезуть на звалище. Навіть якщо скупчилася велика кількість будівельного сміття, наприклад, після демонтажу старого дачного будиночка, для фірми це не стане проблемою.
Таким чином, скориставшись генеральної очищенням ділянки, клієнт отримує чистий і доглянутий ділянку. Дача буде повністю готова до нового ландшафтного оформлення.

Міжсезонна прибирання

Услуга очистки садов может пригодиться не только в тех случаях, когда клиент приобрел новую дачу. Перед началом работ весной, всегда нужно наводить там порядок. Это и листва, которая осталась под деревьями с осени, и ветки, которые оставили обрезчики или сбил зимой ветер. Весной станет очевидно, какие деревья или кусты не пережили холода и подлежат выкорчевыванию. Воспользовавшись помощью Агропромхолдинга, клиент получит убранную усадьбу, на котором можно будет любоваться цветущими фруктовыми деревьями, а не гнуть спину, собирая сор.

Поточний догляд за садом

Клієнти замовляють певний вид робіт, які у них немає можливості виконати самостійно. У літню пору може виникнути необхідність провести покіс трави між деревами. Зробити це вручну складно, а купувати газонокосарку – дорогий захід.
Тому можна орендувати міні спецтехніку для очищення садів в компанії «Агропромхолдінг» або викликати робітників, які зроблять всю роботу.

Прокат техніки

Клієнти можуть взяти в оренду техніку для роботи на ділянці. Така послуга буде коштувати значно дешевше, ніж прибирання професіоналами. Компанія «Агропромхолдінг» надає техніку, яка знаходиться в справному стані і допоможе навести порядок на ділянці. У призначений час агрегат буде привезений прямо до ділянки, а після використання також вивезений.
Якщо клієнт не знає яка саме техніка потрібна, передбачена безкоштовна консультація. Тобто потенційний клієнт дзвонить менеджеру «АПХ», розповідає про проблеми на ділянці і отримує консультацію, що можна з цим зробити. В кожному окремому випадку, вартість прокату міні спецтехніки для очищення садів в Україні розраховується індивідуально. Є маленький секрет – чим більше техніки клієнт орендує, чим частіше звертається у фірму за допомогою, тим нижче вартість послуг.

Вартість прокату міні спецтехніки для очищення садів України – ціна очищення саду Aph-Tehnik

Один з найпопулярніших запитів в інтернеті – ціна очищення саду Aph-Tehnik, а також перелік послуг компанії. Якщо коротко, компанія «Агропромхолдінг» має можливість зробити все, щоб порядку на ділянці позаздрили сусіди. Що стосується вартості послуг, так однозначно відповісти на запит користувачів не вийде. Є прайс оренди спеціальної техніки, а вартість робіт розраховується індивідуально, з огляду на наступні фактори: 1. Обсяг роботи. Якщо потрібно викорчувати один пень, тут все зрозуміло. А якщо клієнт просить видалити 20 пнів, ще й часу дає зовсім небагато, звичайно, ціна буде відрізнятися. 2. Терміни здачі. У компанії є людський ресурс і достатню кількість спеціальної техніки, для того щоб виконати роботу в максимально стислі терміни. 3. Перелік послуг, які вимагаються від підприємства «АПХ». 4. Відстань саду від центру Києва.
Для того щоб дізнатися вартість очищення садів в Києві, достатньо зателефонувати менеджеру фірми. По телефону клієнт отримає докладну консультацію і відповість на всі запитання. Фірма гарантує, що вартість прокату міні спецтехніки для очищення садів України в компанії досить низька.

Чому обирають саме «АПХ»

Якщо відкрити дошку оголошень, тобто маса пропозицій від приватних осіб, які пропонують прибрати ділянку. Не варто довіряти сад непрофесіоналам. Повірте, то що вони можуть погано прибрати ділянку, найменше з зол. Серед таких «чеснот» дуже багато зловмисників, які винесуть з ділянки не лише сміття, а й метал. Навіть якщо вдасться знайти чесних людей, не факт, що робота буде виконана якісно і в строк. Компанія має такі переваги: 1. Великий досвід роботи. Безліч садівників в Києві і області знають «АПХ» як надійну фірму. Проводиться догляд за садами, боротьба зі старими деревами, наводиться порядок між грядками і стежками. 2. Широкий асортимент міні спецтехніки. Така техніка для садів має високу вартість, особливо якщо механізм високої якості. Компанія регулярно проводить технічне обслуговування всіх агрегатів і поповнює гараж новими моделями техніки. З механічними помічниками прибирання на ділянці перетворюється на справжнє задоволення. 3. Можливість скористатися тільки однією послугою компанії або замовити очищення під ключ. 4. Гнучка система знижок. Вартість робіт розраховується індивідуально для кожного клієнта. 5. «Агропромхолдінг» надає техніку на прокат. Якщо клієнт не хоче пускати в свій сад сторонніх, але вручну порядок навести не виходить – візьміть спецтехніку в оренду. 6. Низькі ціни. І власники великих садів, і власники невеликих присадибних ділянок можуть дозволити собі скористатися послугами компанії. Компанія Aph-Tehnik надає професійні послуги з розчищення територій з використанням спеціальної техніки. Співробітники «АГРОПРОМХОЛДИНГ» вміють забиратися на будь-якій місцевості і знають, наскільки порядок на ділянці важливий для дачників. Люди в фірмі не тільки мають фізичну силу для викорчовування дерев, а й мають спеціальні знання в галузі садівництва. Тому зателефонуйте в компанію прям зараз і отримаєте безкоштовну консультацію про передбачувану вартість робіт. Телефонуйте, і вже зовсім скоро ділянку засяє чистотою на заздрість сусідів.