Оренда обмотувача рулонів

Спеціальний обмотувальник рулонів пропонує унікальний спосіб упаковки. Завдяки застосуванню цього методу вдається економно використовувати витратний матеріал: в середньому на 60% економніше в порівнянні зі стандартною обмоткою напів сухої трави. Оренда обмотувача рулонів дозволяє з легкістю виконувати великі обсяги робіт, з якими складно впоратися вручну. Експлуатація такої техніки має на увазі автоматичне укладання рулонів і тюків у довгий рукав, а після виконується їх обмотка. Щоб виконати якісну упаковку, рулони потрібно завантажувати один за одним на спеціальну вантажний майданчик. Після цього пристрій акуратно просуває укладені рулони, притискаючи їх один до одного і надійно обмотуючи. Процедура обмотки, припиняється автоматично і продовжується, коли завантажений наступний рулон. Сучасна конструкція деяких моделей, що характеризуються плавним переходом, сприяє захисту від можливої ​​поломки рукава під час зіткнення з грунтом. Швидкісні обмотувачі дозволяють виконувати роботу всього за 16 секунд (на кожен рулон). Для порівняння: професійний оператор за 1 годину своєї роботи обмотує порядку 120-140 рулонів.

Оренда обмотувача рулону: переваги сучасної техніки

Обладнання для обмотування рулонів є спеціалізованою сучасною технікою, яка знайшла своє застосування в сфері тваринництва і сільського господарства. Така техніка використовується для акуратної упаковки трави в спеціальні агро стрейч-плівки. Таким чином, вдається значно збільшити терміни зберігання корму, виключаючи втрату його основних корисних властивостей. Для отримання якісного м’яса і молока кожен фермер відмінно знає, що необхідно контролювати раціон тварини. В результаті в кормовій базі повинно бути достатньо протеїнів, вітамінів, мінералів та інших корисних елементів. Якщо зберігати зібрану траву в скиртах, копиці у полі, це негативно позначається на властивостях корму. Крім того, відзначають втрату висушеної трави під час її постійного транспортування з одного місця на інше. Оренда обмотувача рулонів дозволяє здійснити попередню упаковку трави, сіна або соломи в спеціальну еластичну плівку, ширина якої варіюється від 50 до 75 см. Завдання такого матеріалу полягає в надійному захисті продукції від негативного впливу ззовні:
 • високі показники вологості;
 • сонячні промені;
 • повітряні маси.
Управління обмотувача здійснюється із застосуванням гідравлічної системи трактора. Крім того, такі пристрої допомагають здійснювати автоматичний процес навантаження і розвантаження. Замовляючи в оренду обмотувач рулонів, кожен клієнт зможе високо оцінити основні переваги експлуатації такої техніки:
 • спеціалізована техніка з легкістю експлуатується з трактором;
 • простий спосіб управління дозволяє прискорити робочий процес;
 • управління здійснюється з кабіни трактора;
 • можливість оптимізувати роботи тваринницьких і сільськогосподарських підприємств.
Існують різні моделі техніки. Наприклад, повністю оптимізовані машини вимагають від оператора зробити тільки заміну плівки, а всі інші процедури відбуваються автоматично. Під час завершення циклу обмотки машина видає характерний звуковий сигнал. Тому остаточна вартість оренди обмотувача рулонів буде прямо залежати від його конструктивних і функціональних можливостей. Наші фахівці допоможуть кожному замовнику визначитися з відповідним рішенням.

Особливості експлуатації обмотувача рулонів

Одними з найпопулярніших «машин-помічників» в сільськогосподарській сфері вважаються обмотувачі рулонів. Вони активно використовуються для обмотки напівсухого сіна з трави або бобових культур, вологість яких становить близько 60%. Такі трави попередньо збирають рулонними пресами. Причому процес скошування даного корму необхідно здійснювати в початковій фазі колосіння рослин — саме в цей період відзначають найбільший вміст харчових властивостей. Рулони необхідно ретельно спресовувати, щоб виключити утворення повітря або вологи всередині продукту. Після пресування такі рулони потрібно якомога швидше обмотати спеціальною захисною плівкою. Цю процедуру необхідно виконувати не пізніше, ніж через 2 години після пресування. Якщо залишити зелену масу протягом тривалого часу без упаковки, це призведе до її сильного висихання, що стане причиною незворотних процесів гниття. Обмотані рулони важливо укладати в сухому місці, бажано вибирати для цього гладку поверхню. В результаті буде відбуватися процес ферментації, тому оптимальними умовами є збереження температурного режиму вище нуля градусів.

Оренда обмотувача рулонів в Україні: основна класифікація техніки

У європейських країнах, де відзначають особливий розвиток сільськогосподарської галузі, технологія приготування сінажу в рулонах практикується досить давно. Оренда обмотувача рулонів в Україні, як послуга, з’явилася відносно недавно. Однак уже багато фермерів встигли по достоїнству оцінити основні переваги використання представленого методу. Варто врахувати, що всі обмотувачі діляться на три основні групи:
 • навісні;
 • причіпні;
 • напівпричіпні.
Кожен із запропонованих видів відрізняється певними характеристиками: експлуатаційними, технічними і функціональними. Крім того, від цього буде залежати кінцева вартість оренди обмотувача рулонів.

Вигідна ціна оренди навісного обмотувача рулонів

Навісні машини вважаються найпростішими в конструктивному плані. У сільському господарстві вони стали використовуватися одними з перших. Таке обладнання навішується на задню трьохточкову систему трактора (звідки і назва конструкції – навісна). Вони експлуатуються для обмотки рулонів на місці складування готової продукції. Для повноцінного обслуговування знадобиться застосування другого трактора з фронтальним навантажувачем або використання інших спеціальних видів техніки, призначених для роботи з рулонами. Привід столу обмотувача живиться від гідросистеми трактора, а процес управління здійснюється вручну. Процедура вивантаження вже обмотаного рулону відбувається за рахунок підйому столу за допомогою гідравліки трактора. Сучасні навісні обмотувачі укомплектовані електронним герконовим датчиком. Його завдання базується в тому, щоб зчитувати точну кількість зроблених обмоток. У такий спосіб, оператор, перебуваючи в кабіні трактора, з легкістю може контролювати цей процес. За високу якість натягу плівки відповідають алюмінієві вальці зі спеціальною насічкою. Вони дозволяють виключити сильне налипання трави під час роботи, що забезпечує оптимальний натяг плівки. Оренда обмотувача рулонів в Україні пропонує замовнику довірити виконання всієї процедури досвідченому фахівцю, який буде повністю контролювати всю роботу техніки.

Особливості причіпного обмотувача

Причіпна машина — це сучасна модель, робота якої відбувається за технологією «в бік-назад». Це дозволяє здійснювати роботу в перпендикулярному напрямку по відношенню до преспідбирача — поперек поля. В результаті вдається вирішити відразу кілька важливих завдань:
 • оперативне завантаження вже готових рулонів;
 • обмотка рулонів під час переміщення до наступного рулону.
Послуга оренди обмотувача рулонів в Україні часто здійснюється разом з орендою преспідбирача. Це дозволяє заощадити час і одночасно виконати відразу кілька необхідних процесів. За рахунок гідравлічного механізму установки вже оброблених конструкцій, рулони можна фіксувати дном вниз. В результаті обмотаний рулон буде надійно захищений від різного роду пошкоджень, що можуть виникнути на етапі розвантаження. Однак фермери можуть розвантажувати рулони і стандартним, вже перевіреним способом — відкочуючись їх назад. Електронне урядування технікою відбувається з кабіни трактора. Оператор має можливість повністю контролювати всі робочі характеристики техніки, застосовуючи джойстик або спеціальний пульт управління. Точна ціна оренди обмотувача рулонів буде залежати від обсягу майбутньої роботи. Компанія Aph-Tehnik пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці, допомагаючи транспортувати замовлену техніку в будь-який район Києва та Київської області.

Обмотчик напівпричіпного типу: основні характеристики

Приймаючи рішення взяти обмотувальник рулонів на прокат в Aph-Tehnik (АПХ), необхідно більш детально ознайомитися з усіма трьома видами даної техніки. Третій тип – це машина напівпричіпної конструкції. Установка здійснюється на трьохточкову навіску трактора. У конструкції також передбачено заднєзавантажувальний пристрій. В результаті можна здійснювати обмотку рулону в процесі під’їзду до наступного рулону. Особливості експлуатації:
 • Для завантаження необхідно наїхати на рулон заднім ходом.
 • Обмотка виконується під час під’їзду до наступного рулону або до ділянки, де буде здійснюватися складування продукції.
 • Для успішного управління обмотувача оператор використовує одну пару гідровиводів від трактора.
Найчастіше напівпричіпні моделі укомплектовані електронним лічильником обертів рулону. Автоматичне вивантаження рулонів значно спрощує всю процедуру обмотки сіна або соломи.

Характеристики стаціонарного обмотувача

Непересувний обмотувальник використовується для обмотки невеликої кількості рулонів напівсухої трави. Конструкція працює від електричного двигуна, тому такі моделі не прийнято використовувати для польових робіт. Вони найчастіше експлуатуються на невеликих територіях, неподалік від фермерських господарств. Основні характеристики моделі:
 • Наявність практичного лічильника, який демонструє реальну кількість уже зроблених обмоток. Це дозволить оператору повністю стежити за процесом обмотки.
 • Рифлені ролики, виготовлені з алюмінієвого сплаву, знаходяться у подавачу плівки. Від них залежатиме якість виконаної роботи в цілому.
 • Використання спеціального тиснення на барабанах збільшує початкові властивості міцності всієї машини і запобігає зісковзування рулону.
Компанія Агропромхолдінг здає в оренду обмотувальник рулонів, який можна використовувати в польових умовах. Підвищений попит на такі машини пояснюється їх багатофункціональністю. Вони є універсальними рішеннями для великих фермерських господарств і незамінними помічниками для ділянок з обмеженим вільним простором.

Стандартне оснащення сучасної техніки

Коли буде потрібно виконувати роботу на ділянках з невеликим ухилом, рекомендується використовувати високоякісну конструкцію, що має особливий запас міцності і відмінну прохідність. Більшість сучасних моделей доповнені наступними стандартними комплектуючими:
 • Наявність обертового важеля обмотки разом зі столом, що знаходиться в нерухомому положенні. Це виключає можливе падіння рулону, так як на нього не впливає відцентрова сила.
 • Проста і зрозуміла система управління, представлена ​​спеціальним джойстиком.
 • Механізм витягування плівки, який найчастіше використовується для матеріалу шириною 750 мм. Наявність відразу трьох пластикових валиків сприяє рівномірному витягуванню матеріалу у процесі обмотки.
Для швидкого і точного відділення плівки в обладнанні часто застосовують торцевий ніж, виконаний з нержавіючого металу. Щоб вибрати і взяти обмотувача рулонів на прокат в Aph-Tehnik (АПХ), необхідно звернутися за допомогою до наших фахівців. Ми допоможемо кожному клієнтові підібрати відповідне обладнання, з огляду на основні нюанси майбутньої роботи.

Додаткове оснащення техніки

Крім основного набору характеристик, кожен тип техніки має певне допоміжне обладнання. Однак таке оснащення безпосередньо залежить від особливостей конкретної моделі. Найбільш поширена комплектація сучасних пристроїв:
 • Використання комбінованого механізму витягування плівки. Для плівок шириною 500 і 750 мм оператор має можливість додатково налаштувати накладення плівки.
 • Механізм, який відповідає за контроль плівки. Під час випадкового розриву плівки механізм автоматично зупиняє процес обмотки. Те ж саме відбувається, коли плівка закінчується.
 • Допоміжний ролик для столу обмотки. Його основне завдання полягає в запобіганні падіння рулону зі столу обмотки на поверхні з певним ухилом.
 • Трап для викладки дозволяє акуратно викладати вже готові рулони в поле.
Наявність великої кількості допоміжних комплектуючих значно спрощує процедуру обмотки, а також робить її максимально якісною. Компанія Агропромхолдінг здає в оренду обмотувачі рулонів від популярних брендів, здатні оперативно і надійно проводити обмотку майбутнього корму.

Вибираємо якісну техніку: від чого залежить вартість оренди обмотувача рулонів

Для консервації високоякісних кормів складно обійтися без обмотувача, який забезпечить надійну упаковку майбутньої продукції. Агропромхолдінг здає в оренду обмотувальник рулонів, пропонуючи додатково допомогу кваліфікованого оператора. Таким чином, процес упаковки буде здійснюватися набагато швидше. Конкретна вартість оренди обмотувача рулонів залежить від кількох важливих факторів:
 • Терміни оренди, які безпосередньо пов’язані з обсягом запланованих робіт.
 • Кількість обмотувача, що знадобиться для оперативного вирішення поставленого завдання.
 • Певна модель машини (залежить від її технічних характеристик, а також наявності/відсутності додаткових функцій).
Наші фахівці пропонують своїм клієнтам індивідуальний підхід і власну допомогу у підборі певної техніки. У телефонному режимі замовник зможе вказати площу території і кількість рулонів, які необхідно упакувати. Виходячи з цього, ми запропонуємо доступну ціну оренди обмотувача рулонів разом з послугами оператора. Таким чином, клієнтові не потрібно самостійно шукати фахівця, який буде управляти пристроєм.

Взяти обмотувальник рулонів на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) або купити цю техніку

Купівля або оренда? Це один з найбільш актуальних питань серед фермерів. Однак оренда представленої техніки має набагато більше переваг в порівнянні з покупкою.
Переваги оренди техніки Переваги покупки техніки
Демократична ціна оренди обмотувача рулонів дозволяє брати пристрій напрокат у будь-який час.Великий вибір моделей, що дозволить замовнику підібрати найбільш підходящий варіант.Немає необхідності витрачати гроші на обслуговування обладнання — за це відповідає компанія, яка надає обмотувачв оренду.Клієнт не відповідає за поломку техніки в процесі експлуатації.Клієнту не потрібно організовувати доставку обладнання на конкретну ділянку. Наявність власного обмотувача, який Ви можете використовувати у будь-який час дня і ночі.
Перевага покупки полягає тільки в одному, а в інших випадках фермеру доведеться витратитися на придбання, зберігання і подальше обслуговування коштовного устаткування. Адже мова йде про сезонну техніку, яка більшу частину часу буде перебувати у неробочому стані.

Агропромхолдінг здає в оренду обмотувальник рулонів на вигідних умовах

Компанія Aph-Tehnik співпрацює з багатьма європейськими виробниками різної сучасної техніки. Це дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам в оренду нові і перевірені різновиди транспорту, всіляких пристроїв та обладнання. Взяти обмотувальник рулонів на прокат в Aph-Tehnik (АПХ) може кожен житель Києва або Київської області. Наші фахівці пропонують відразу кілька переваг для своїх клієнтів:
 • Можливість орендувати якісну техніку, яка проходить регулярне технічне обслуговування.
 • Клієнти зможуть скористатися послугами наших операторів, що здійснюють управління пристроєм.
 • Всі заплановані роботи відбуваються точно в зазначені терміни.
 • Виробництво та продаж техніки, розрахованої під різні обсяги роботи.
Скористатися послугою оренди можна, зателефонувавши за вказаними на сайті компанії номерами телефону. Також, клієнт може залишити заявку на сайті, вказавши своє ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти. Наші менеджери неодмінно з вами зв’яжуться для подальшої консультації та тривалої співпраці.