Послуга санітарної очистки лісу

Озеленення ділянок із зеленими насадженнями має важливе значення для екології, економіки регіону. Актуальною є й послуга санітарної очистки лісу, що покращує його стан, адже в цей час усуваються сухі, хворі дерева, які приваблюють шкідників. Такі заходи проводяться в лісах повсюдно.

Якісні послуги санітарної очистки лісу

Призначають ці заходи там, де немає можливості вирішити це питання за допомогою звичайної вирубки. Звичайно, в ідеалі варто було б вирішувати питання паралельно зі звичайними заготовками лісу, але на практиці така можливість є далеко не завжди. Якісна послуга санітарної очистки лісу – це залучення фахівців. Є такі особливості:
 • Якщо ділянка не виконує цільових функцій, то можна зробити вирубку суцільного типу.
 • Найчастіше, однак, впроваджується вибіркова обробка лісу.
 • Окремо розглядається питання, якщо ділянка піддалася нашестю шкідників, поширенню хвороб. До таких територій перераховуються ті, відсоток ураження лісу в яких становить від 40%. У деяких випадках і більше.
 • Але тільки лише послуга санітарної очистки лісу не здатна вирішити задачу. А ще, не варто скидати з рахунків людський фактор: пожежі, техногенні катастрофи, екологічні надзвичайні ситуації через діяльність людини.
 • Професіонали, що пропонують послуги з санітарної очистки лісу, знають, як діяти швидко, акуратно. Іноді причиною для таких дій стають серйозні урагани, що привели велику частину зелених насаджень до непридатного стану.

 Професійне очищення лісу в Україні

Обов’язкове попереднє обстеження території, щоб виявити її об’єктивний стан. Після цього можна замовити таку популярну послугу, як очищення лісу в Україні за допомогою сучасних систем, обладнання, що контролює якість. Краще зрозуміти ситуацію допоможе наступна таблиця:
Сухостій, мертві дерева в лісі Підлягають обов’язковому видаленню, щоб дати місце новій порослі
Уражені комахами, грибковими захворюваннями Негайно видаляються, щоб локалізувати ділянки поширення хвороб і не дозволити патогенній мікрофлорі перекинутися на іншу територію
Поламані, викорчувані дерева через вітри, снігопади, шторми Це дозволить звільнити територію лісу для нової порослі, плюс, забезпечується безпека для проходу людей і тварин
Якщо очищення лісу в Україні проведено за всіма правилами, то вилучені насадження не позначаться негативно на загальній щільності дерев. Існують спеціальні коефіцієнти, що визначають щільність насаджень залежно від сортів деревини, місця її зростання. З питань очищення лісу в Україні можна звернутися у будь-який час. На сайті є відомості щодо того, як проводяться маніпуляції, які гарантії отримує замовник.

Агропромхолдінг виконує очистку лісу міні спецтехнікою з дотриманням стандартів

У нашій компанії в наявності є відповідна техніка. Агропромхолдінг виконує очистку лісу міні спецтехнікою, що дозволяє експлуатувати її на складних ділянках. Іноді звичайні машини із середніми або значними габаритами використовувати просто неможливо з об’єктивних причин. У будь-який час Агропромхолдінг виконує очистку лісу міні спецтехнікою відповідно до домовленостей, уточненнями площі, об’ємів. Всі відходи вивозяться у відповідній тарі для подальшої утилізації, переробки. Звичайно, попередньо відбувається огляд території, вивчення рельєфу. У АГРОПРОМХОЛДИНГ виконують очистку лісів міні спецтехнікою професіонали, які мають великий досвід робіт. Враховується і дотримання норм безпеки. Перед початком проведення будь-яких маніпуляцій та чи інша ділянка лісу захищається, виставляються відповідні знаки, попередження.

Яка вартість прокату міні спецтехніки для очищення лісу

Питання ціни вирішується одним з перших. Якщо цікавить вартість прокату міні спецтехніки для очищення лісу, то потрібно врахувати низку факторів:
 • вид дерев
 • їх фактичний стан
 • площа ділянки в лісі
 • особливості рельєфу місцевості
 • специфіка під’їзду до цієї території і деякі інші фактори
Доступна вартість прокату міні спецтехніки для очищення лісу – це обов’язкова умова. Тому за допомогою звертаються представники малого, середнього або великого бізнесу. Обов’язково продумуються і способи переробки. Деякі зразки деревини можна залишити безпосередньо на грунті для подальшого розкладання і переробки комахами. Окрім вартості прокату міні спецтехніки для очищення лісів треба враховувати і максимально сприятливий час для таких маніпуляцій. Традиційно вважається, що краще проводити це навесні або влітку, іноді взимку.

Вигідна оренда міні спецтехніки для очищення лісу

Існує велика різноманітність техніки. Наприклад, валильно-трелювальні машини, пакетувальні, форвардери, харвестери та інші. Якісна оренда міні спецтехніки для очищення лісу – це відповідність агрегатів вітчизняним і міжнародним стандартам. Звичайно, багато що залежить і від дотримання рекомендацій від виробника під час експлуатації. Якщо цікавить оренда міні спецтехніки для очищення лісу, автопарк АГРОПРОМХОЛДИНГ дозволить запропонувати все необхідне. Техніка використовується таким чином, щоб працювала швидко, акуратно і максимально захищала оператора. Практика показує, що існують досить високі ризики обвалу деяких деревних фрагментів. Доводиться проводити маніпуляції і на специфічному грунті: м’якому, болотистому, пухкому, замороженому. Детальніше запитання щодо оренди міні спецтехніки для очищення лісу можна поставити у будь-який час, ознайомившись з інформацією на сайті. Також можна подзвонити у зручний час, замовити зворотний дзвінок, написати на електронну пошту, запросити додаткові відомості.

Доступна ціна очищення лісу Aph-tehnik для всіх

Тарифи гнучкі для всіх підприємців. Вигідна ціна очищення лісу Aph-tehnik гарантована тим, хто звертається вперше, періодично або постійно. Для постійних клієнтів, які співпрацюють з Агропромхолдингом на регулярній основі, передбачені особливі умови співпраці. У будь-якому випадку ціна очищення лісу Aph-tehnik складається з об’єктивних чинників. Ці дані відображаються у договорі, адже співпраця офіційна. Кожен клієнт може дізнатися, які чинники вплинули на вартість. З питань цін на очистку лісів Aph-tehnik, а також щодо інших умов можна звернутися як у Києві, так і в передмісті, оскільки географія діяльності компанії широка. Важливо виключити незаконну рубку лісу, знизити ризики поломки техніки, забезпечити збереження майна людей, їх здоров’я.

Вигідно замовити очищення лісу в Києві можливо

Так, не завжди умови бувають сприятливими. Часом доводиться мати справу з величезними заболоченими ділянками лісу. Але навіть якщо ситуація несприятлива, то не варто відкладати справу на потім. Краще замовити очищення лісу в Києві саме тоді, коли в цьому виникне необхідність. Також гарантовані наступні переваги:
 • Обов’язкове дотримання стандартів і вимог, офіційне оформлення, укладення договору, в якому, зокрема, передбачено і відповідальність компанії за надання неробочої техніки, за неналежне виконання послуг санітарної очистки лісу.
 • Обов’язкове страхування всіх угод за рахунок компанії, оскільки вважається, що подібна робота проводиться в лісі у несприятливих умовах.
 • Гарантований оперативний сервіс, компетентність фахівців.
Якщо замовити очищення лісу у Києві, то зволікань з виконанням не буде. Акуратний підхід дозволить зберегти зелені насадження, стимулювати їх зростання, запобігти поширенню шкідливих організмів. Звичайно, у подібних питаннях краще підходити до справи комплексно. І часто тільки санітарною очисткою лісу не обійтися, але у будь-якому випадку це один із основоположних етапів. Плюс, замовляючи очистку лісу в Києві, ведеться докладна статистика, здійснюється контроль кожного етапу. Якщо підходити до справи професійно, то результат буде зовсім не той, на який розраховував замовник. Санітарна очистка лісу, у тому числі і в Україні, ніколи не завдає екологічної шкоди. Навпаки, такі території заповнюються молодими, здоровими зеленими насадженнями. Компанії, що пропонують подібні послуги з очищення лісу, повинні мати дозвільні документи, ліцензії. Це досить великий перелік. Лише наявності спецтехніки, машин для пропозиції послуг по санітарній очистці лісів буде недостатньо, щоб почати роботу. У будь-якому випадку це відповідальність, необхідність забезпечити максимальний професіоналізм під час очищення лісів.

Очищення лісу – це заміна дерев, які втратили біологічну стійкість

Серед фахівців немає протилежних думок про те, чи потрібні послуги з санітарної очистки лісу. У всьому світі вважається, що це єдиний спосіб позбутися від тих видів зелених насаджень, які втратили біологічну стійкість, наприклад, в результаті навали шкідників, через хворобу, пожежі, урагани. Таким чином обробляти потрібно будь-які ділянки, навіть невеликі території у міських парках або у величезних заповідниках. Загальна чи вибіркова санітарна очистка лісу запобіжить відмиранню, ефективно усуне шкідників. Особливо, таких агресивних і поширених у нашій кліматичній зоні, як златки, короїди, вусачі. На сайті є багато інформації щодо того, як техніка справляється з санітарним очищенням лісу, яка ціна послуг в Україні і як треба проводити очистку в самих різних умовах.