Послуги прес підбирач для соломи

Трактори, мотоблоки використовуються повсюдно, і часто до них підключається інше обладнання. Актуальними є послуги прес-підбирача для соломи для багатьох фермерських господарств і навіть великих компаній. Це дозволяє акуратно працювати з вихідною сировиною, мінімізувати ризики втрат.

Що означають послуги прес підбирача для соломи


Ці агрегати дозволяють оперативно обробляти навіть великі території, відповідно, у кращу сторону змінюється собівартість продукції. Доступна послуга оренди прес-підбирача для соломи всім бажаючим. Вони автоматизують технологічні збиральні процеси, скорочуючи витрати сил, часу, забезпечуючи акуратну обробку, просушку сировини.

Потрібні послуги прес підбирача соломи насамперед в період початку сільськогосподарських робіт. Це зручне обладнання навісного типу, добре знайоме багатьом на фермах з вирощування худоби. Те, що залишилося після збирання трави буде акуратно зібране за допомогою машин додаткового обладнання.

Конструкція має оптимальне оснащення, дозволяє задати потрібні параметри. Вигідні послуги прес підбирачів для соломи приваблюють багатьох користувачів, оскільки далеко не у всіх господарств, підприємців є можливість купити подібні машини. Окрім того, часто це просто недоцільно з економічної точки зору.

Доступні послуги прес підбирача в Україні


У даній сфері зайнято безліч компаній, але далеко не всі з них можуть запропонувати оптимальну вартість. Послуги прес-підбирача в Україні будуть дійсно доступні, якщо звернутися у наш Агропромхолдінг. особливості:

 • обираються оптимальні габарити. Іноді замовники надають перевагу таким міні ТЗ, щоб оператор поодинці міг впоратися з поставленим завданням: перенести, завантажити тюк.
 • міні категорія не менш різноманітна. Тут є свої параметри, відрізняються потужністю і іншими техніко-експлуатаційними характеристики.
 • є трактори, які здатні працювати з різними видами прес підбирачів. Деякі моделі дозволяють з’єднати їх з десятками різновидів.


Якісні послуги прес-підбирача в Україні завжди починаються з розуміння того, у яких умовах доведеться працювати і які обсяги потрібно виконати. Виходячи з базових параметрів буде підібрана оптимальна модель.

З питань надання послуг прес-підбирача в Україні можна звернутися у будь-який час, запитати додаткову інформацію, зв’язавшись з технічною підтримкою. Це розумне рішення, що дозволяє заощадити час, гроші і сили клієнта.

Розумна ціна оренди прес підбирача


Вибір залежить від багатьох факторів. Звичайно, цікавить користувачів і ціна оренди прес-підбирача, враховуються і інші характеристики. Це обладнання повинно поєднуватися з трактором, який, у свою чергу, здатний обробляти різні площі. Для кращого розуміння варто орієнтуватися на таблицю:

Невелика площа до 2 000 г.кв Оптимальна потужність ТС від 3 до 7 квт
Середня площа до 5 000 г.вт Оптимальна потужність трактора від 7 до 15 квт
Великі площі до 40 000 г.вт Максимальна потужність від 15 до 30 квт


Відповідно до цього розраховується ціна оренди прес підбирача, що прямо пропорційна оброблюваній площі, потужності спецтехніки. А ще, потрібно врахувати і місткість паливного баку, особливості двигуна, що притаманні продукції того чи іншого бренду.

Можна заздалегідь розрахувати попередню ціну оренди прес-підбирачів, грунтуючись на базових відомостях. У комплектації повинні бути і каркас, тент, інше навісне обладнання.

Агропромхолдінг здає в оренду міні спецтехніку (прес підбирач) для соломи


У наявності є велика різноманітність, діляться за видами. Агропромхолдінг здає в оренду міні спецтехніку (прес-підбирач) для соломи наступних видів:

 • Kіповолокільний або, як його іноді називають, тюковий підбирач. У ньому є регулювальник, оснащення приймаюча соломи, механізми для обмотки і трамбування. Як видно, конструкція відносно проста. За допомогою зубів техніка збирає сировину, направляє її за допомогою шнека безпосередньо у камеру. Потім відбувається обмотка відповідно до заданих параметрів. Наприклад, використовуються спеціальні шпагати. А потім тюк виходить назовні, залишаючись на полі.
 • Другий вид рулонний, що складається з осі, циліндра, транспортера, механізму для натягу, присутніх елементів. Функціонує він трохи простіше у порівнянні з першим варіантом. Відбувається згортання сировини в рулони за допомогою ременів, потім рулон (як і тюк) виходить назовні, потрапляючи на поле.


Агропромхолдінг здає в оренду міні спецтехніку (прес-підбирач) для соломи з гарантією якості. Є найпопулярніші моделі, що вважаються класикою. Вказується швидкість їх роботи, габарити, параметри тюків або рулонів. Обов’язково вказується і оптимальна потужність трактора.

У АГРОПРОМХОЛДИНГ здається в оренду міні спецтехніка (прес-підбирач) для соломи в робочому стані, повністю готові до роботи. Середні показники становлять, наприклад, 100 рулонів або тюків за годину. Деякі аналоги здатні запропонувати більшу кількість.

Ціна оренди прес підбирача Aph-tehnik


У цьому сегменті ринку Агропромхолдінг працює далеко не перший рік. Тому ціна оренди пресс-підбирача Aph-tehnik дійсно не розчарує. Так, є випадки, коли люди, купуючи спецтехніку, намагаються зробити додаткове навісне обладнання власними руками. Однак подібні рішення є вкрай неефективними з економічної точки зору.

Доступна ціна оренди прес підбирача Aph-tehnik не єдина перевага. Вся техніка і навісне обладнання знаходяться в працездатному стані. Вони створюються за проектним кресленням, мають інструкцію з експлуатації. Є гарантія від виробника, адже спецтехніка оригінальна.

При розрахунку ціни оренди прес-підбирачів в Aph-tehnik враховуються об’єктивні чинники, але в будь-якому випадку ціноутворення прозоре. Даються гарантії надійності агрегатів, адаптованості до будь-яких умов експлуатації.

Якісні послуги прес-підбирача для соломи не розчарують ні ціною, ні оперативністю сервісу. Все підбирається відповідно до запитів замовника.

Що ще потрібно знати про послуги прес підбирача для соломи в АГРОПРОМХОЛДИНГ


Є таке поняття, як працездатність. Говорячи про якісні послуги прес-підбирача для соломи, слід розуміти, що працездатність складається з трьох чинників. Це динамічність або стабільність роботи, економія ресурсів і довговічність. Для того щоб забезпечити безперебійне функціонування, важливо дотримуватися рекомендацій бренду-виробника. Саме тому прес-підбирачі проходять регулярні обов’язкові огляди незалежно від того, експлуатуються вони чи ні. Обов’язкова і перевірка безпосередньо перед подачею клієнту.

Під час надання послуг прес-підбирача для соломи немає дрібниць. Потрібно пам’ятати про природний знос ТЗ. Деякі комплектуючі, механізми підлягають обов’язковій заміні, навіть якщо видимих ​​пошкоджень не виявлено. Однак якщо експлуатаційний ресурс перевищено, то відповідно до рекомендацій виробників необхідно їх замінити. Це гарантує безперебійність роботи, коли прес-підбирач буде працювати у непростих умовах.

Замовити прес-підбирач у Києві нескладно


Для того щоб не розчарувати клієнтів, потрібно дотримуватися й інших правил. Наприклад, після закінчення сезону, відправляючи агрегати на зимове зберігання, вони додатково оглядаються. Особливо ті частини, що мають контактують з рідинами. Ось чому замовити прес-підбирач у Києві можна сміливо, повністю покладаючись на працездатність механізмів. Агрегати відмінно підходять для сушіння, попередньої обробки сировини тощо.

Оператор здатний вручну швидко поміняти налаштування, орієнтуючись на об’єктивні умови. Дізнатися докладніше про те, як замовити прес-підбирач в Києві, вдасться у будь-який час. Також є відомості щодо додаткових функцій, нюанси регулювання.

Допоможуть і демонстраційні матеріали. Є фото, відео, які наочно демонструють нюанси функціонування. Замовляючи прес-підбирач у Києві, варто розуміти базові основи функціонування спецтехніки. Фахівці розкажуть і про те, чим конкретно та чи інша модель відрізняється від іншої, які особливості продукції провідних брендів.

Прес підбирач для соломи (сіна)


Дуже часто користувачі у мережі ставлять запитання не лише про ціну, але і про відмінності рулонних, тюкових механізмів, про співвідношення потужності з обробленою площею. Підібрати прес-підбирач для соломи (сіна) не так складно, як може здатися спочатку. Якщо об’єктивно проаналізувати пропозиції від виробників, особливо європейських і північноамериканських, то стає очевидним акцент і на екологічну складову. Саме екологічні параметри цінуються не менше потужності, працездатності.

Прес-підбирач для соломи (сіна) – це різні модифікації. Хтось орієнтується на рейтинги, відгуки у мережі. Але потрібно розуміти, що якогось одного універсального топового рейтингу не існує. До того ж, практично кожен сезон виробники пропонують щось нове, більш модифіковане. Деякі зразки, будучи цілком функціональними, з часом просто застарівають морально.

З усіх питань вибору прес-підбирачів для соломи або сіна краще звертатися до фахівців, що дозволить заощадити весь час. Технології багато у чому автоматизовані, що скорочує трудові витрати. Навісне обладнання повинно бути встановлено коректно, щоб пресування, підбір сіна або соломи проходили відповідно з чітким дотриманням заданих налаштувань.

Поняття якісних послуг дійсно широке. Це означає і можливість оператора чітко відстежувати те, що відбувається. У кабіні розташовані інформаційні електронні табло, подаються і звукові сигнали. Часто прес-підбирачам доводиться працювати в умовах обмеженої видимості або на складному рельєфі. Електроніка здатна у автоматичному форматі підраховувати кількість рулонів або тюків, підсумовувати їх масу, передаючи інформацію на спеціальне табло.

Сама конструкція кабіни також створюється відповідно до високих стандартів безпеки. Ось чому послуги прес підбирача для соломи або сіна – гарантія дотримання подібних норм. Розробники максимально знижують рівень вібрації, шумове навантаження. Якщо відбувається аварійна ситуація і агрегат стикається з іншим об’єктом, то сила удару рівномірно розподіляється по всьому корпусу. Вона не спрямована строго в якусь певну точку, адже у такому випадку ризик отримання травм оператором значно зростає. У будь-який час оператор може безперешкодно зупинити спецмашину, поміняти настройки, вийти, оглянути її.

Прес підбирач для соломи з безліччю функцій


Основна функція – збирати кормове сіно або траву, що залишилася на полях і луках після проходження спецтехніки. Сировину необхідно складати, надати потрібну форму. Ефективність прес підбирача в процесі збирання сіна або соломи означає наступне:

 • Здатність виконувати покладені завдання за будь-яких погодних умовах. Це може бути аномальна спека або, навпаки, дощова погода з великою кількістю опадів.
 • Швидке формування однакових за розміром і компактності тюків.
 • Високі показники продуктивності, що є більш привабливими у порівнянні з іншими способами обробки соломи або сіна.
 • Доступність послуг прес підбирача в плані ціни.
 • Мінімізація втрат.
 • Можливість з’єднання з різними видами мотоблоків або мінітракторів.


Як тюкові, так і рулонні агрегати затребувані. Послуги прес-підбирача для соломи або сіна – це і оптимальна щільність пресування. Наприклад, є агрегати, здатні ущільнити солому до значних показників в 300 кг в розрахунку на кубічний метр. Інші аналоги ущільнюють до 200 кг або до 100 кг у розрахунку на кубічний метр.

Велика різноманітність техніки пресування сіна або соломи


Є агрегати з верхнім завантаженням, бічний або фронтальний. Кожен варіант має свої особливості. Агропромхолдінг здає в оренду міні спецтехніку (прес-підбирач для соломи або сіна) з будь-яким видом завантаження. Устаткування буває напівнавісним або навісним залежно від способу агрегування з машинами. Є прес-підбирачі, що працюють за принципом повноцінних причепів або самохідні аналоги.

Не скрізь і не завжди необхідна максимально потужна спецтехніка, здатна обробити значні території. Часом в наявності у фермерських господарств або окремих замовників є декілька відносно невеликих ділянок, розрізнених, не з’єднаних між собою. Для того щоб ефективно обробити кожну ділянку, варто звертати увагу на міні спецтехніку з відповідними прес-підбирачами. Рулонні агрегати не є дорогими самі по собі, тому і загальна ціна оренди буде доступною.

Обов’язково варто замовити прес-підбирач у Києві


Оператор легко налаштовує діаметр рулону або габариту відповідно до параметрів складських приміщень. Іноді задіяні різні види складів, тому вдасться без проблем змінити налаштування прес підбирача. Не завжди потрібні максимально компактні і щільні тюки сіна або рулони соломи. Також далеко не завжди розумно використовувати максимальну потужність. Наприклад, у невеликих фермерських господарствах найчастіше клієнти запитують міні спецтехніку, що має потужність близько 25-30 кінських сил. Це практичне, просте у експлуатації рішення.

Якісні прес-підбирачі демонструють тривалий експлуатаційний ресурс. Більшість функцій, налаштування, зміну навісного обладнання може зробити сам оператор, не звертаючись по допомогу сторонніх осіб.

Спецтехніка і прес підбирач – оптимальне рішення


Міні-трактори, які підходять прес-підбирачеві – ось що потрібно для поліпшення показників продуктивності праці. Ціна цих агрегатів, як видно, доступна. Вартість оренди можна порахувати у розрахунку за одну годину роботи. Клієнти, які звертаються не вперше, отримують додаткові знижки. Фахівці розкажуть про те, як швидко, ефективно встановити будь-яке навісне обладнання і експлуатувати його відповідно до рекомендацій виробника.

Враховується і комплектація. Наприклад, іноді потрібно встановити додатково в’язальний апарат. Переважно техніка відноситься до рулонного виду, але є і тюкові аналоги. Якщо проаналізувати незалежні відгуки у мережі, то стає зрозуміло, що більшість користувачів знаходять подібну оренду вигідною. На виході можна отримати компактні, зручні тюки або рулони сіна, соломи.

Буває, що спробувавши один раз, згодом клієнти знову обирають для себе зручні послуги оренди прес-підбирачів для збору соломи або сіна. Є можливість працювати і з сировиною, що має підвищену в’язкість. Так, сам процес заготівлі соломи, сіна трудомісткий, саме тому виробники створюють міні спецтехніку, що дозволяє полегшити працю.

Для невеликих фермерських господарств або значних площ


Послуга актуальна для переважної більшості замовників. Прес-підбирачі прибирають лістостебельну, зрізану або іншу сировину, упаковують, пресують. Це практичні рішення. Особливо, у порівнянні з традиційним ручним способом обробки. До того ж, якщо розглядати звичайну скирту, стіг сіна або соломи, то зберігати їх в НЕ пресованому вигляді можна тільки кілька місяців. У зимовий період в умовах складу зберігаються лише пресовані тюки або рулони з соломою, сіном.

У модельній лінійці є прес-підбирачі для соломи, що мають підвищену ширину захвату,  працюють за різним принципом дії. Але у будь-якому випадку це злагоджена система, що має зубчасті механізми, барабанні елементи, натягувач, прес, рухливі і утримуючі частини.

Надійна електросистема прес підбирачів, легкість обробки великих обсягів


Є розвинена електрична система, що має звукові аналізатори, габарити, інформаційні табло. Якщо замовити послугу прес-підбирача для соломи або сіна в Києві у агропромхолдингу, то вдасться переконатися у тому, що ця спецтехніка працює дійсно легко:

 • одразу після захоплення зрізана маса відправляється в камеру для пресування;
 • сировина обробляється до отримання рулонів і тюків потрібних габаритів та заданої щільності;
 • як тільки приведення сіна, соломи до заданих параметрів закінчено, оператор отримує звуковий сигнал у автоматичному форматі;
 • потім відбувається обмотка, міні спецтехніка продовжує свою роботу у заданому режимі;
 • як видно, виробники роблять акцент на максимальну автоматизацію, високу швидкість. Обов’язково дотримується однакова щільність і габаритність.

Зручні рішення для агробізнесу за допомогою оренди спецтехніки


Нерідко в пресі подібну спецтехніку називають справжнім порятунком, в тому числі для фермерських, особистих підсобних господарств і навіть великих сільськогосподарських підприємств. Отримані тюки або рулони соломи, сіна легко транспортувати, навіть переносити вручну. Техніка у автоматичному форматі стежить, коли сировина досягає потрібних габаритів і щільності. Сучасні моделі дозволяють ефективно працювати на ділянках з будь-якими вигинами, рельєфами. Як відомо, правильно упаковане сіно, солома здатні зберігатися не один сезон.

Важливо співвіднести загальну площу ділянки і можливості тієї чи іншої спецтехніки, прес-підбирача. Наприклад, на 5 гектарів цілком вистачить потужності в 15 кВт. Спецтехніка – це і різні типи коліс, різні обсяги ємності бака. Якщо потужність знижена, то спецтехніка володіє більш високою швидкістю, маневреністю. І, навпаки, дуже потужні агрегати, здатні за короткий термін обробляти значні обсяги соломи, будуть не такими маневреними.

Прес підбирачі піклуються про збереження структури ґрунту


Однією із основних умов під час замовлення послуг прес-підбирача для соломи або сіна є збереження родючого шару грунту. Саме тому багато користувачів надають перевагу тим брендам, які гарантують акуратність роботи, екологічність, збереження структури родючого шару. Серед брендів-виробників є ті, що приділяють особливу увагу виключно ціні прес-підбирача, роблячи вартість максимально низькою. Але подібні моделі, як правило, не входять до топ споживчого попиту. Ціна їх оренди досить приваблива, але працездатність, продуктивність знижені. Плюс, ніхто не дасть гарантії акуратності обробки сіна або соломи, збереження структури рельєфу. Серед виробників виділяються європейські марки, наприклад, з Польщі, Німеччини, Нідерландів і десятків інших країн. Якщо діяти вручну, самостійно виготовляючи деякі елементи або навісне обладнання, то практично ніколи не вдасться досягти високої якості.

Послуги прес підбирача для соломи в Україні на разовій або постійній основі


Якщо цікавлять ці послуги, то треба пам’ятати, що є різні класифікації техніки. Наприклад, залежно від способу використання агрегату або залежно від того, як саме подається солома у камеру для пресу. Також є й інші підстави для поділу:

 • залежно від виду форми, пакування матеріалу.
 • залежно від щільності соломи, сіна.


Далеко не завжди доцільно обирати варіанти, які пропонують найбільшу щільність упаковки, наприклад, 300 кг у розрахунку на один кубічний метр. Також не завжди мають значення і види подачі сировини: зверху, збоку або фронтально. А ось вид агрегування з міні спецтехнікою практично завжди має першорядне значення. Так само, як і ціна оренди прес збирачів. Способи агрегування бувають причіпні, самохідні, напівнавісні або повністю навісні. Детальніше про це розкажуть фахівці агропромхолдингу.

Під час надання послуг АГРОПРОМХОЛДИНГ нюансів не буває


Агропромхолдінг–- це уважне ставлення до кожного замовлення. Якщо є бажання, то фахівці розкажуть більше і про те, як відрізняються моделі залежно від експлуатаційних витрат. Все повинно бути зроблено так, щоб не виникало простоїв у роботі. Навіть якщо можна легко замінити комплектуючі і деталі, то все одно простій призведе до втрати часу клієнта. А для більшості сільськогосподарських підприємств, фермерських та особистих господарств простої рівноцінні значним фінансовим втратам.

Подача сіна або соломи повинна бути стабільною, з чітко заданою інтенсивністю. Іноді потрібно зупинити цю спецтехніку, але в один момент обертання пресувальних механізмів не зупиниться. Завжди подаються сигнали щодо того, що сіно або солома повністю відповідають критеріям в плані щільності та інших параметрів. Після цього оператор активує механізм для обмотки.

Оперативний сервіс з надання послуг в АГРОПРОМХОЛДИНГ


Якщо цікавить пристрій прес-підбирача для соломи або сіна, то ця інформація теж є в наявності. Представлені технологічні схеми функціонування різних видів. Зокрема, вказується, де розташована карданна передача, ремінь транспортера, підбирач, фіксатор, важелі, відбивачі, гідроциліндри, пресуючі ремені, що формують механізми для тюка або рулону з сіном, соломою.

Також вдасться ознайомитися докладніше і з технологічними нормами, стандартами. Так, доведеться враховувати вологість матеріалу. Вважається, що оптимальні показники вологості соломи або сіна повинні бути від 20 до 23%. Якщо сировина занадто пересушена, то воно буде крихким, розпадатися. Саме тому так важливо враховувати сезон збирання. Але впливають і кліматичні, погодні умови кожного конкретного регіону і навіть час доби. Як правило, процес обробки сировини фахівці починають у ранкові години і ввечері.

Якість прес підбирачів, безпека і розумні ціни завжди


Вартість, різноманітність вибору, доступність послуг прес-підбирача для соломи – ось ключові фактори. Враховується і тривалість робочого циклу відповідно до рекомендацій брендів-виробників. Хтось вважає за краще рулони або тюки, враховуючи подальшу специфіку зберігання на складах і нюанси перевезення.

Принципи роботи обох варіантів прес-підбирача практично ідентичні. Переміщення відбувається за допомогою опорних коліс підвищеної міцності. Нерідко на грунті зустрічаються гострі предмети, особливо каміння, тому звичайні шини для такої спецтехніки використовувати не можна.

Якісна спецтехніка – це колеса оптимального діаметру, дуже щільні, в міру еластичні. Такий підхід забезпечує стійкість під час спусків та підйомів, на болотистих ділянках або кам’янистому грунті.

Агропромхолдінг — ваш надійний партнер


Aph-tehnik – це компанія, завжди відкрита до взаємовигідного партнерства. На сайті регулярно публікуються новини, оновлення, актуальна цінова політика. Всю попередню інформацію можна дізнатися завчасно, ознайомившись з сайтом. А зв’язатися з консультантами вдасться будь-яким зручним способом. Зокрема можна зателефонувати, написати на електронну пошту або замовити зворотний дзвінок на відповідний для клієнта час.

Всі машини легко піддаються налаштуванню, регулярно проходять огляд, підтримуються у належному стані. Співпраця налагоджена, основна географія діяльності – Київ, інші регіони України. У наявності є велика різноманітність спецтехніки, зокрема тієї, що відноситься до категорії «міні».

Послуги прес-підбирача для соломи не єдині. Є ще послуги тюкування сіна, санітарна рубка лісу, очищення магістральних територій від чагарників та інше. Таким чином кожному клієнтові гарантується комплексний підхід до справи, доступні ціни, увага до деталей замовлення. Співпраця офіційна: укладається договір, де вказуються всі суттєві умови.

Twitter
Share