Оренда дорожньої спецтехніки

Для реалізації величезної кількості завдань у комунальній і дорожньо-будівельній сфері важливо використовувати спеціалізовану техніку з високими показниками продуктивності. Деяким компаніям і підприємствам невигідно витрачати гроші на купівлю дорогої спецтехніки, так як вони досить рідко користуються такими агрегатами або мають вузьке застосування. Оренда дорожньої спецтехніки допоможе вирішити проблему експлуатації різних агрегатів, без потреби витрачати кошти на покупку.

img1

В автопарку більшості будівельних компаній є різні універсальні види техніки або ті, які найчастіше експлуатуються для певних робіт. Щоб виконати вузькопрофільні роботи, знадобиться короткострокова або довгострокова оренда спецтехніки, управління якою здійснює досвідчений оператор. Таким чином, будівельні компанії зможуть заощадити власні кошти не тільки на купівлі агрегатів, а й також на оплаті праці спеціально найманих співробітників. Крім того, не буде потрібно турбуватися про місце зберігання такої спецтехніки, проведення регулярного технічного обслуговування і відповідати за інші витрати, пов’язані з утриманням. Про це подбають фахівці компанії «Агропромхолдінг».

Замовити оренду дорожньої спецтехніки

У компанії «Агропромхолдінг» запропонований величезний автопарк спеціальної техніки для виконання ремонту або укладання доріг. Орендувати представлені агрегати можуть приватні особи, комунальні, будівельні та сільськогосподарські організації. Вартість оренди дорожньої спецтехніки відрізняється демократичністю і розрахована таким чином, щоб кожен клієнт зміг скористатися запропонованими послугами.

Для виконання процесів різного ступеня складності використовуються всілякі екскаватори, катки, фронтальні навантажувачі, асфальтоукладальники, автогрейдери, бульдозери, самоскиди, збиральна техніка та інші види машин.

Обираючи послугу оренди разом з оператором, який буде керувати технікою, вдається спростити процес виконання поставленого завдання. Кваліфікований водій приступає до виконання робіт відразу по приїзду на зазначений об’єкт. Замовляючи оренду дорожньої спецтехніки разом з оператором, можна бути впевненим у досягненні якісних результатів.

Оренда дорожньої спецтехніки в Україні за вигідними умовами

В автопарку компанії «Агропромхолдінг» зібрані найпотужніші та продуктивні види агрегатів від популярних виробників. Вони виділяються серед аналогів завдяки кільком важливим характеристикам:

 • продуктивність;
 • ефективність;
 • економічність;
 • особливі експлуатаційні параметри.

Оренда дорожньої спецтехніки в Україні здійснюється на вигідних умовах для кожного клієнта. Для розширення функціоналу деяких видів додатково використовується навісне обладнання:

 • ковші;
 • відвали;
 • гідромолоти;
 • гідроножиці та інше.

Отже, можна використовувати одну одиницю техніки для вирішення відразу декількох поставлених завдань. В результаті можна заощадити на оренді певного агрегату без потреби задіяти в роботу відразу кілька видів машин.

Послуга оренди дорожньої спецтехніки включає в себе не тільки вигідну цінову політику, а й також забезпечує технічну справність і функціональність кожного агрегату. Колісна база деяких видів спецтехніки не дозволяє їм самостійно пересуватися по дорозі, тому компанія «Агропромхолдінг» бере під свою відповідальність доставку агрегатів на зазначений об’єкт.

Від чого залежить вартість оренди дорожньої спецтехніки

У сфері дорожнього будівництва використовуються різні види агрегатів, які допомагають вирішити ту чи іншу задачу. Вартість оренди дорожньої спецтехніки безпосередньо залежить від декількох факторів:

Час орендиМожливий варіант короткострокової або довгострокової оренди в залежності від поставлених завдань.
Ступінь складності робітОстаточна ціна встановлюється після оцінки майбутніх робочих процесів.
Певний тип агрегатуВеликий автопарк дозволяє клієнтові вибрати найбільш відповідне рішення для виконання різних будівельних робіт.
Застосування додаткового навісного обладнанняЩоб розширити функціональність спецтехніки, часто використовується всіляке навісне обладнання.
Оренда дорожньої спецтехніки в Україні та послуги оператораЦіна залежить від умов оренди: разом з водієм, що буде здійснювати управління транспортом або прокат техніки окремо — без оператора.

Після узгодження всіх вищеперелічених нюансів, фахівці компанії зможуть вказати точну вартість оренди дорожньої спецтехніки.

Різновиди сучасної дорожньо-будівельної техніки

Категорія дорожньо-будівельної спецтехніки складається з величезної кількості машин, які призначені для виконання різних дорожніх робіт. Також, такі транспортні засоби використовуються для утримання і ремонту асфальтного покриття на певних ділянках дороги.

Умовно вся техніка ділиться на три великі групи:

 1. У категорію землерийної техніки входять бульдозери, автогрейдери, екскаватори.
 2. Для укладання та подальшого обслуговування асфальтобетонного покриття застосовують дорожні фрези, катки та асфальтоукладальники.
 3. Для транспортування будівельних матеріалів потребується експлуатація самоскидів.

Особливості експлуатації дорожньо-будівельної техніки

Оренда дорожньої спецтехніки в Україні на гусеничному ходу — можливість виконувати заплановані робочі процеси незалежно від погодних умов. Особлива будова шасі сприяє рівномірному розподілу всієї ваги, тому такі агрегати з легкістю працюють на складних грунтах, можуть пересуватися по бездоріжжю. Гусенична техніка характеризується високими показниками продуктивності та ефективністю на різних будівельних об’єктах, незалежно від розмірів облаштованих майданчиків. Адже функціональні особливості та конструктивні рішення дозволяють експлуатувати агрегати у складних умовах в обмеженому просторі.

Особливості доставки гусеничної спецтехніки:

 • Така техніка не може самостійно пересуватися по асфальтованому покриттю до місця роботи. Для доставки використовуються відповідні вантажні трали.
 • Компанія «Агропромхолдінг» візьме під свою відповідальність доставку даного агрегату, розробляючи оптимальний маршрут для швидкого транспортування машини за вказаною адресою.
 • Замовити доставку агрегату можна по Києву або по Київській області. Віддаленість об’єкта враховується при розрахунку конкретної вартості послуги.

Для використання колісної спецтехніки будуть потрібні рівні і стабільні поверхні різних габаритів. Залежно від віддаленості зазначеного об’єкта, колісний вид транспорту може самостійно доїхати до зазначеного майданчику, де будуть проходити роботи.

Ціна оренди дорожньої спецтехніки: визначаємося з конкретною областю діяльності

Взяти дорожню техніку напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ) може кожен замовник, який запланував майбутнє будівництво під’їзних шляхів, риття траншей, котлованів і створення фундаментів.

Щоб орендувати необхідний вид транспорту, буде потрібно спочатку визначитися з конкретною областю діяльності:

 • Будівництво нових доріг для автомобілів, тротуарів, спортивних майданчиків, пішохідних або велосипедних доріжок.
 • Будівництво невеликих майданчиків у дворах чи на присадибній ділянці.
 • Проведення ремонтних робіт асфальтного дорожнього покриття.
 • Укладання асфальту для створення під’їзних шляхів на АЗС.
 • Проведення робіт з розширення дорожнього полотна.
 • Укладання асфальту на складських, виробничих і комерційних територіях різних габаритів.
 • Облаштування стоянок для автомобілів, майданчиків і наземних паркінгів.

Ціна оренди дорожньої спецтехніки буде залежати від певного часу прокату обраного транспорту. Клієнт може самостійно вказати бажаний час оренди або скористатися допомогою фахівців компанії «Агропромхолдінг», які врахують майбутні обсяги роботи і раціонально розрахують робочий час.

«Агропромхолдінг» здає в оренду дорожню спецтехніку з послугами робіт: комплексне вирішення поставлених завдань

Для зменшення витрат на будівництво і ремонт дорожнього покриття все більша кількість замовників вдаються до послуг прокату спецтехніки. На кожному етапі виконання певного завдання доцільно задіяти в роботу той чи інший вид транспорту. Доступна ціна оренди дорожньої спецтехніки дозволяє взяти напрокат будь-який з агрегатів, які відрізняються функціональністю і високою продуктивністю.

Згідно з основними етапами укладання дороги важливо скористатися наступною класифікацією:

 • Для підготовки певної ділянки до майбутніх робочих процесів використовують кущорізи, розпушувачі та корчівники. З їхньою допомогою вдається позбутися від непотрібної рослинності, звільняючи необхідну площу.
 • Для риття ґрунту застосовують грейдери, бульдозери, екскаватори та іншу техніку. Вдається виконувати всілякі маніпуляції із земельним грунтом: риття котлованів, організація земляних настилів і багато іншого.
 • Для подальшої роботи з дорожнім покриттям в роботу задіють катки, асфальтоукладальники, фрези та інше. Вони допомагають позбутися від старого асфальтованого шару і замість нього почати укладання нового покриття.
 • Для подрібнення і сортування будматеріалів використовуються швонарізчики, відбійні молотки та інше. Їхнє завдання полягає в якісному подрібненні гірських порід, що в майбутньому будуть використовуватися у вигляді будматеріалів. Сортування дозволяє відібрати певні матеріали за розмірами.

Вибір певного виду агрегатів для роботи також впливає на остаточну ціну оренди дорожньої спецтехніки.

Переваги вигідної оренди дорожньої спецтехніки

«Агропромхолдінг» здає в оренду дорожню спецтехніку з послугами робіт для виконання будівельно-ремонтних процесів у столиці і по області. У компанії є величезний парк дорожньої, будівельної техніки, а також універсальні види агрегатів від популярних виробників.

Основний список переваг:

 • Експлуатація сучасної і високопродуктивної спецтехніки, що завжди проходить технічне обслуговування перед виїздом на об’єкт.
 • Кваліфіковані оператори, які здійснюють управління технікою і мають великий досвід роботи в сфері дорожнього будівництва.
 • Виконання поставлених завдань в найкоротші терміни.
 • Оперативна доставка орендованих машин за вказаною адресою.
 • Дотримання всіх умов, зазначених у складеному договорі про співпрацю.

Щоб взяти дорожню спецтехніку напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ), необов’язково мати досвід управління даними агрегатами. Наші оператори візьмуть під свою відповідальність управління транспортом, виконуючи поставлені перед ними завдання по ремонту та будівництву доріг.

Взяти дорожню спецтехніку напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ): великий автопарк

Для виконання різних завдань «Агропромхолдінг» здає в оренду дорожню спецтехніку з послугами робіт на певний термін. Кожен з представлених видів виконує конкретне завдання.

Найбільш затребувані види транспорту:

 • Каток вибирають з урахуванням конкретних особливостей грунту. Для роботи використовують моделі з гладким валиком, на пневмоколесах, з кулачковим або гратчастим циліндром.
 • Екскаватори за один день роботи можуть перемістити близько 10 м3 грунту. Залежно від експлуатаційних умов використовують гусеничні або колісні моделі.
 • Асфальтоукладальники — це складні лінійні машини, призначені для вузького спектра операцій. Вони допомагають рівномірно розподіляти, ущільнювати і вирівнювати асфальтобетонні суміші.
 • Дорожня фреза дозволяє подрібнити і позбутися від верхнього шару старого асфальтованого покриття.

Це далеко не весь список популярних машин, призначених для будівельно-ремонтних дорожніх робіт. Ознайомитися з повним списком агрегатів і взяти дорожню спецтехніку напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ) можна прямо зараз, ознайомившись з інформацією на сайті компанії.

Послуга оренди дорожньої спецтехніки

Скористатися послугами прокату дорожньої спецтехніки можуть жителі Києва та Київської області. Компанія «Агропромхолдінг» здає в оренду дорожню спецтехніку з послугами робіт, пропонуючи взаємовигідні умови співпраці. Для замовлення даної послуги потрібно звернутися за вказаними номерами телефону на сайті або залишити заявку, скориставшись формою зворотного зв’язку.

Фахівці компанії допоможуть підібрати підходящий вид агрегату для проведення конкретних будівельних робіт. Після цього проводиться детальний розрахунок вартості і планування певних термінів виконання поставленого завдання. У такий спосіб, замовнику не потрібно буде витрачати гроші на покупку дорожньої спецтехніки та її подальше обслуговування.