Оренда вантажної техніки

Оренда вантажної техніки

Вантажний транспорт — один із найпопулярніших сегментів спецтехніки, яка використовується у багатьох сферах. Оренда вантажної техніки дозволяє вирішити різні завдання, виконуючи заплановані роботи на вищому рівні.

Для якісного транспортування навалочного вантажу найчастіше використовують саме самоскиди. Головна перевага цієї техніки полягає у тому, що вдається економити на опціях розвантаження, не вдаючись до додаткових послуг. Самоскидна/саморозвантажна техніка користується особливою популярністю та величезним попитом за рахунок економії часу на вивантаження певного вантажу. У цей сегмент входять різні види машин, що відрізняються великою вартістю. Тому оренда вантажної техніки є доцільним рішенням проблеми. Взяти техніку напрокат можна для одноразового перевезення товарів. У такому випадку немає необхідності у тому, щоб витрачати гроші на купівлю дорогого агрегату.

Компанія «Агропромхолдінг» пропонує в оренду різні види вантажівок, які спеціально призначені для транспортування навалочно-сипучих матеріалів. Окрім того, вантажівки із самоперекидним кузовом відрізняються різними технічними характеристиками.

Класифікація самоскидів

Конкретна ціна оренди вантажної техніки безпосередньо залежить від особливостей того чи іншого виду вантажних машин.

Класифікація самоскидів на підвиди здійснюється з урахуванням деяких характеристик:

З урахуванням певного типу кузова · бункера;· стандартні моделі;· з’їжджаючий кузов;· платформи.
З урахуванням конкретного типу вивантаження товарів · задня;· збоку (ліва або права);· двостороння;· універсальна (з будь-якого боку);· примусова;· похила (коли кузов перекидається назад).
З урахуванням типу вантажопідйомності · мала (до 2 т);· середня (до 5 т);· велика (до 10 т);· максимально велика (від 10 т і вище).

Тому, перед тим, як взяти вантажну техніку напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ), рекомендується ознайомитися з представленою класифікацією. Так буде набагато легше здійснювати підбір машини.

Якщо замовник не розуміється на зазначених параметрах, завжди можна скористатися допомогою фахівців компанії «Aph-Tehnik» — вони проконсультують кожного орендаря.

Оренда вантажної техніки — це зручно і вигідно

Взяти вантажну техніку напрокат — можливість швидко вирішити проблему з перевезенням певних вантажів або виконанням складних будівельних робіт. Популярність самоскидів пояснюється їх функціональністю і надійністю, що робить цей вид спецтехніки практично універсальним для різних сфер.

Висока прохідність самоскидів дозволяє доставляти до місця розвантаження наступні види матеріалів:

 • вугілля;
 • всілякі будматеріали (щебінь, пісок, керамзит);
 • сніг (у зимовий сезон);
 • сміття, яке буде потрібно доставити до місця його майбутньої утилізації.

Послуга оренди вантажної техніки від компанії «Aph-Tehnik» пропонує не лише великий вибір машин, а й також вигідні умови для кожного замовника. Замовляючи спецтехніку, важливо спочатку врахувати основні характеристики вантажу, його властивості та кількість повторних навантажень. Виходячи з цієї інформації, можна з легкістю визначитися з вантажопідйомністю техніки та її моделлю.

Найчастіше самоскиди використовують для вивезення сипучих матеріалів, які не потрібні на будівельному об’єкті або для доставки різних матеріалів на певну ділянку. Такими послугами активно користуються дрібні та великі підприємства, чия діяльність безпосередньо пов’язана із сільськогосподарською або будівельною сферою. Водночас обсяги робіт не настільки великі, щоб окремо купувати дорогу вантажну техніку.

Ціна оренди вантажної техніки та інші переваги машин напрокат

В автопарку компанії «Агропромхолдінг» запропоновано великий вибір всіляких самоскидів, які використовуються для різних будівельних робіт. Виконати доставку громіздких та важких будматеріалів, відвантаження зайвого грунту, піску, будівельного сміття набагато легше із застосуванням самоскида. Демократична ціна оренди вантажної техніки робить цю послугу досить затребуваною серед різних підприємств.

Виділяють дві основні переваги експлуатації спеціалізованої вантажної техніки:

 • Високі показники вантажопідйомності орендованих машин. Самоскиди дозволяють здійснювати транспортування вантажу вагою до 45 т (35 м3).
 • Можливість виконати якісне транспортування нестандартних і об’ємних вантажів. Можна використовувати різні машини-довгоміри, що дозволяють перевозити будматеріали довжиною до 11 м.

Вигідні ціни на оренду вантажної техніки в Україні дозволяють замовникам вибирати машину, що підходить для виконання запланованих завдань.

Оренда вантажної техніки в Україні від професіоналів «Агропромхолдінг»

Для будівельних компаній утримувати на балансі власний автопарк вантажної техніки невигідно. Адже потрібно виділяти кошти на утримання машин, їх технічне обслуговування, регулярний ремонт, платити заробітну плату майстру і оператору. Все це призводить до більш інтенсивного розподілу бюджету компанії. Крім того, будівельна сфера передбачає вирішення різноманітних задач, для яких застосовують різні види спецтехніки.

Оренда вантажної техніки в Україні — послуга, яка робить доступною можливість використовувати самоскиди та іншу техніку без потреби платити за постійне обслуговування машин. Адже чим більше автопарк компанії, тим більше місця буде потрібно для її зберігання. Щоб машини не піддавалися впливу корозії, важливо захистити їх від погодних умов.

Тому оренда вантажної техніки в Україні вважається вигідним та надійним рішенням для компаній, що не мають потреби у регулярній експлуатації самоскидів. Для одноразових операцій досить скористатися послугою прокат спецтехніки та заощадити власні кошти.

«Агропромхолдінг» здає в оренду вантажну техніку з послугами робіт від фахівців

Вибираючи орендовану техніку, замовник має можливість скористатися послугами професіоналів, які візьмуть повністю під свою відповідальність виконання всіх завдань.

Оренда вантажної техніки в Україні має певні переваги:

 • Для того, щоб задовольнити всі потреби клієнтів запропонована техніка з різними показниками вантажопідйомності.
 • Оперативне виконання замовлення.
 • «Агропромхолдінг» здає в оренду вантажну техніку з послугами робіт, гарантуючи справність машин.
 • Під час виконання замовлення виключені будь-які складності, оскільки фахівці завжди перевіряють машину перед відправкою на зазначений об’єкт.
 • Можливість виконати роботи різного ступеня складності: починаючи з вивезення будівельного сміття і закінчуючи доставкою різних матеріалів та інших великогабаритних конструкцій.

Терміни оренди фахівці компанії «Агропромхолдінг» індивідуально обговорюють із кожним з клієнтів. Все залежить від спочатку запланованих робіт і часу, за який можна впоратися з цими завданнями.

Оренда причепа для транспортування вантажів

Для надійного перевезення різних вантажів  потрібен буде спеціально призначений для цього причіп. Умовно всі види причепів класифікуються на наступні категорії:

 • легкові;
 • вантажні;
 • лафети.

У асортименті запропоновані тентовані моделі або відкриті види платформ — все залежить від особливостей матеріалів, які потрібно транспортувати. Адже деякі матеріали потрібно перевозити за дотримання певних температурних показників та рівня вологості.

Легкові причепи найчастіше експлуатуються для транспортування негабаритних вантажів вагою від 500 до 1500 кг. Вантажні причепи дозволяють успішно транспортувати вантаж вагою від 1,5 до 3 т. Лафети — популярний різновид причепів, що конструктивно підходять для перевезення всіляких транспортних засобів (автомобілів, спецтехніки, мототранспорту). Для тягачів використовують окремі різновиди причепів і напівпричепів, що допомагають перевозити товари вагою до 20 т.

Перед здачею в оренду кожен причіп проходить обов’язкову перевірку і підготовку до експлуатації. Будуть враховані основні побажання замовника, з огляду на характеристики товару, який потрібно буде транспортувати.

Оренда трьох- і чотиривісних самоскидів

Тривісна вантажна техніка, що має формулу коліс 6х4, 6х6 — найпопулярніший і затребуваний вид самоскидів. У порівнянні з великогабаритними чотиривісними моделями, такі моделі характеризуються підвищеною маневреністю і чудовою прохідністю. Досягти ідеальної маневреності вдалося завдяки короткій базі і вивороту коліс. Таку перевагу вдається оцінити, коли доводиться працювати у невеликих проїздах, де важливо розгорнути техніку.

Чотиривісні вантажні машини також мають певні переваги, серед яких варто відзначити зменшений тиск на проїжджу частину. Додавання додаткової осі і коліс загалом дозволило грамотно розподілити тиск на дорожню поверхню. За рахунок обмежень на тоннаж на одну вісь, для наших вітчизняних доріг — застосування додаткової осі допомагає проходити ваговий контроль. Тому чотиривісні самоскиди дозволяють здійснювати перевезення вантажу дорогами загального призначення.

Компанія «Агропромхолдінг» здає У оренду вантажну техніку з послугами робіт за вигідними цінами для всіх жителів України. Взаємовигідні умови співпраці та багатий асортимент машин дозволяє замовнику визначитися з правильним вибором.

Самоскиди в оренду для перевезення будматеріалів

Представлена ​​спецтехніка знайшла своє призначення практично у всіх промислових і господарських галузях. Машини активно використовують для перевезення сипучих вантажів, промислових відходів, снігу, гілок, будівельного сміття, зрізаних дерев тощо. Тепер можна взяти вантажну техніку напрокат у «Aph-Tehnik» (АПХ), скориставшись вигідною торговою пропозицією.

Але перед цим важливо ознайомитися з основними конструктивними особливостями спецтехніки. Популярність цих машин поступово зростає за рахунок того, що вони відрізняються можливістю виконувати швидке розвантаження товару. Крім того, така вантажна техніка вважається досить маневреною і не потребує застосування додаткової робочої сили під час вивантаження вантажу.

Найчастіше ця техніка укомплектована об’ємним кузовом або напівпричепом. Деякі моделі характеризуються наявністю повного або неповного приводу. Така різноманітність дозволяє орендарю підібрати ідеальне рішення для конкретного завдання.

Від чого залежить вартість оренди вантажної техніки

«Агропромхолдінг» здає в оренду вантажну техніку з послугами робіт для всіх бажаючих, які не хочуть витрачати гроші на купівлю дорогих машин. Прокат самоскидів та іншої вантажної техніки дозволяє виконати різні обсяги робіт, заощадивши власний час.

Вартість оренди вантажної техніки залежить від наступних критеріїв:

 • точний термін експлуатації орендованої машини;
 • вантажопідйомність обраної моделі;
 • характер майбутніх робіт;
 • дальність перевезення вантажу;
 • вага і габарити вантажу.

Це основні характеристики, які обов’язково враховуються під час оренди самоскидів. На сайті компанії «Агропромхолдінг» можна орендувати техніку на кілька годин, на цілий день або на кілька днів. Всі умови оренди будуть попередньо обговорюватися з орендарем, враховуючи його індивідуальні побажання.

Демократична вартість оренди вантажної техніки дозволяє клієнтам оцінити вигоду цієї послуги у порівнянні з купівлею дорогих машин. У вказану ціну прокату вже включені витрати на обслуговування самоскидів. Таким чином, клієнтові не потрібно окремо сплачувати ремонт вантажної техніки у разі її пошкодження під час експлуатації.

Взяти вантажну техніку напрокат в «Aph-Tehnik» (АПХ): вигідні умови співпраці

На сторінці компанії «Агропромхолдінг» представлений величезний асортимент спецтехніки від різних компаній-виробників. Перед тим, як орендувати певну машину, фахівці проводять її підготовку — обов’язкове технічне обслуговування. Тому під час роботи самоскид не зламається і зможе впоратися із поставленими завданнями.

Вигідна вартість оренди вантажної техніки — це далеко не всі переваги компанії. Окрім цього, кожен клієнт може взяти напрокат машину разом з водієм, що буде здійснювати управління транспортом. Таким чином, замовнику не потрібно буде самостійно шукати фахівця, у якого є досвід роботи з конкретним видом вантажних машин.

Взяти вантажну техніку напрокат у «Aph-Tehnik» (АПХ) можна прямо зараз, скориставшись формою зворотного зв’язку або номерами телефонів, вказаними на сайті. Додатково кожен клієнт може отримати детальну консультацію з приводу правильного підбору техніки. З урахуванням майбутніх робочих процесів наші менеджери допоможуть вибрати один або одразу декілька видів вантажних машин.