Оренда самоскида

Є безліч моделей спецтехніки, у тому числі цінуються самохідні колісні та гусеничні моделі, що мають відкритий кузов. Завжди актуальна оренда самоскида, оскільки це ідеальний варіант для навантаження та транспортування. Техніка не вимагає залучення численних додаткових пристроїв, засобів для виконання поставлених завдань.

Доступна оренда самоскида

Не можна сказати однозначно, яка машина краща. Існує безліч рейтингів, суб’єктивних відгуків, навіть повноцінних оглядів, тест-драйвів. Якщо цікавить оренда самоскида, то часто замовники мають свої уявлення про якість. Хтось орієнтується на ті чи інші бренди, довіряючи, наприклад, виключно європейським чи азіатським виробникам. Не існує ідеальної техніки, не можна виключити і природне зношування, порушення умов експлуатації.

Необхідно брати до уваги можливість оперативної заміни запасних частин. Повноцінна оренда самоскида – це впевненість у тому, що техніка впорається з роботою навіть на великих майданчиках. Якщо відбувається заміна запасних частин, механізмів, то вони змінюються на оригінальні, рекомендовані виробником. Відбувається це у спеціальних сервісних центрах, які мають офіційний статус.

При оренді самоскида враховується вантажопідйомність, потужність двигуна, що вимірюється у кінських силах, це базові характеристики. Існують інші поняття, наприклад, корисна вантажопідйомність, витрата палива, місткість кузова. А ще треба врахувати необхідність наявності кліматичних систем усередині, щоб гарантувати комфорт водію.

Вигідна оренда самоскида в Україні

Ця техніка має попит повсюдно. Її замовляє для великих чи середніх, невеликих проектів. Багатьох цікавить і оренда самоскида в Україні. Особливості такі:

 • Можна вибрати виробника: європейські, азіатські, американські бренди. Як правило, ціна оренди та вартість усієї техніки прямо пропорційна функціональним можливостям.
 • Якщо доводиться працювати в несприятливих умовах, то дискомфорт оператор не повинен відчувати. Не завжди замовляють оренду самоскида навесні чи ранньої осені. Часто машинам доводиться працювати взимку в різних кліматичних зонах або влітку, коли через спеку стовпчик термометра може підскакувати до + 40 С. Мультисистема дозволяє значно охолоджувати кабіну, прогрівати, працюючи в економічному режимі.
 • Цінується набір додаткового обладнання, що дозволяє спростити поводження з технікою, оперативно прогріти або охолодити, підігріти ящик акумулятора, посилити підвіску і не тільки.
 • Вигідна оренда самоскида в Україні – це гнучкий підхід. У будь-якому випадку вартість є оптимальною. Але якщо техніка береться на тривалий термін або клієнт звертається в компанію далеко не вперше, то можна розраховувати на особливо вигідні умови співпраці, знижки.
 • Дрібниць у питанні оренди самоскида в Україні не буває. Конкуренція в даному сегменті ринку велика у всій Європі, а значить, акцент буде робитися на вартість, великий вибір транспортних засобів (ТС), зручні форми оплати.

Яка вартість оренди самоскида

Це одне з найперших питань. У будь-якому випадку вартість оренди самоскида є доступною, оскільки компанія функціонує в даному сегменті ринку далеко не перший рік і здатна запропонувати хороші ціни. Розраховується ціна заздалегідь, докладніше можна дізнатися на сайті.

Запропонована вартість оренди самоскида відноситься до середнього цінового сегмента. Якщо якісь компанії пропонують надто занижені чи, навпаки, завищені ціни, це має насторожити, оскільки гарантує адекватне якість.

З питань вартості оренди самоскида можна звернутися до консультантів у будь-який час, поставити запитання, запитати додаткову інформацію або попросити розрахувати попередню ціну в залежності від нюансів замовлення. Офіційна співпраця, укладається договір, в якому прописуються всі істотні умови. У тому числі вказується ціна оренди.

Агропромхолдинг здає в оренду самоскид для різних проектів

Суворі умови експлуатації не стануть причиною відмови у співпраці. Існують різні критерії вибору, в тому числі і за параметрами кузова. Агропромхолдинг здає в оренду самоскид, активно співпрацюючи з представниками малого, середнього та великого бізнесу. Техніка проходить регулярний огляд відповідно до наміченого графіка, але також перевіряється додатково безпосередньо перед відправкою за заявкою клієнту.

Наш Агропромхолдинг здає в оренду самоскид, співпрацюючи з великими компаніями, державними службами з благоустрою, будівельними фірмами або підприємствами, що займаються ремонтом, відновленням дорожнього покриття. Докладніше про техніку можна дізнатися на сайті, ознайомившись із численними техніко-експлуатаційними параметрами.

В Агропромхолдингу здаються в оренду самоскиди різної місткості, потужності з додатковим обладнанням і не тільки. Не можна сказати, що у машин, які виробляються провідними виробниками у світі, є суттєва різниця. Лідери у цій сфері пропонують якісні рішення, що відрізняються лише функціоналом, габаритами, рекомендованими умовами експлуатації. Але всі вони чудово адаптовані до перепадів температури і вологості, забезпечують максимальну безпеку оператору.

Чому оренда самоскида вигідна

Справді, це значно вигідніше порівняно з покупкою. А все тому, що оренда самоскида позбавляє замовника необхідності проводити безліч інших дій. Наприклад, таких:

 • Міняти за власний рахунок комплектуючі, механізми.
 • Проводити технічний огляд самоскидів, виявляти їх експлуатаційний ресурс.
 • Забезпечувати охорону, зберігання на спеціально відведеній території. Оренда має на увазі користування на відносно короткий термін, тому такий підхід більш зручний.

У компанії, що пропонує оренду самоскида, є великий вибір. На жаль, деякі невеликі фірми та окремі підприємці просто не можуть забезпечити великий вибір, укомплектувати автопарк десятками машин. А тому в таких випадках вартість оренди самоскида апріорі не буде малою.

Взяти самоскид у прокат у Aph-tehnik (АПХ)

Цей сервіс доступний цілий рік. Вдасться зять самоскид у прокат у Aph-tehnik (АПХ) у будь-який сезон і незалежно від дня тижня. Також не обмежені терміни. Іноді клієнти замовляють техніку лише на один день, щоб зробити невеликий проект або замовляють на тривалий період, на кілька робочих змін, тижнів.

Якщо потрібно взяти самоскид у прокат у Aph-tehnik (АПХ), то завжди на зв’язку компетентні фахівці, які спочатку нададуть всю необхідну інформацію, дадуть відповіді на запитання. У тому числі розкажуть про те, які задіяні системи запалювання (наприклад, електронна) або про те, які встановлені паливні фільтри, гальма для дисків, сідельно-зчіпні пристрої.

Іноді клієнти не уявляють, чим відрізняється техніка у тих чи інших виробників. Вдасться взяти самоскиди на прокат в Aph-tehnik (АПХ) такі, що ідеально підійдуть для тієї чи іншої роботи. Багато машин задіють на дуже великих будівельних об’єктах, регіоні. Майстри готові розповісти про те, що таке колісна формула, що впливає на потужність, як розраховується ефективність роботи спецтехніки. Ці агрегати справді якісні, тобто виключено розшарування гуми, пошкодження підвісок. Потрібно пам’ятати і про те, що багато в чому термін служби якості виконання транспортним засобом своєї роботи залежать від дотримання операторами умов експлуатації.

Що ще потрібно врахувати під час оренди самоскидів

Якщо загалом проаналізувати цю сферу, врахувати досвід та інших компаній, можуть з’явитися деякі цікаві моменти. Наприклад, були випадки, коли клієнти скаржилися, що гума розшаровується, хоча самоскид не старий і при вступі на будівельний майданчик він відповідав нормам. Проте фахівці, які приїхали на місце, щоб з’ясувати причини, були здивовані тим, що оператор не дотримувався умов експлуатації. Зокрема, ТЗ перевозили вантажі в 35 тонн, хоча рекомендована виробником маса об’єктів, що перевозяться, не повинна була перевищувати 30 тонн.

Для того, щоб уникнути подібних непорозумінь, потрібно чітко розуміти, що оренда самоскидів — це відповідальність клієнта за належне поводження з технікою. Часто люди замовляють як саму машину, так і операторів, які працюватимуть безпосередньо на об’єкті та стежитимуть за виконанням стандартів, але часом у деяких компаніях працюють власні водії, вантажники, різнороби, і саме вони керують ТЗ. У такому разі контроль за дотриманням стандартів має бути максимальним. Перевантаження навіть на 10% вже призведе до проблем із колесами, підвіскою.

Ціна оренди самоскида, фактори, що впливають на ціну

Важко сказати однозначно, якою буде вартість. Якщо цікавить ціна оренди самоскида, потрібно орієнтуватися перш за все на термін, марку машини, її технічні можливості. Економити не варто. Особливо, якщо звертатися до компаній, що пропонують підозріло дешеві варіанти. Навіть якщо зняти з рейсу лише одну машину через ремонт, то в переважній більшості випадків це вже негативно позначиться на всю діяльність компанії. До того ж, найчастіше замовники подібної техніки теж пов’язані численними зобов’язаннями, і їм критично важливо дотримуватися домовленостей. Наприклад, вчасно здати об’єкт, що зводиться.

Розраховується вартість оренди самоскида з конкретних умов експлуатації, але ціноутворення прозоре. Не допускається прийняття в експлуатацію техніки, яка не здатна працювати на повну потужність. Крім того, навіть якщо машини справляються зі своїми обов’язками, але під час роботи механізмів чутно якісь шуми, клацання, інші сторонні звуки, то це вже стане приводом, щоб призупинити маніпуляції та вимагати компенсації.

Багато клієнтів оцінили по-справжньому вигідні ціни оренди самоскидів та звертаються за цими послугами регулярно. Певна частина замовників приходить не за рекламою, а за порадами інших. Це теж скаже про відмінний рівень сервісу, уважне ставлення до кожного замовлення.

Ми знаємо про оренду самоскидів все

Агропромхолдинг – це один із лідерів у цій сфері. Не дивно, що оренда самоскида в Україні це процес, про який ми знаємо все. Іноді замовники запитують, яку модель варто використовувати на невеликих, середніх або тривалих дистанціях. Важливо враховувати не лише той фактор, чи витримає техніка пересування великими дистанціями, а й те, наскільки це доцільно.

Економічно вигідніше задіяти самоскиди, що мають оптимальну місткість, прямо пропорційну відстані, яку проходить спецтехніка. А все тому, що швидкість руху у будь-якому випадку буде відносно невеликою. Конструктивно ТЗ не здатні розвивати великі швидкості, адже це суперечить техніці безпеки. Тому якщо потрібно перевозити вантажі на великі відстані, при цьому дотримуватись запропонованого відносно невеликого швидкісного режиму, то економічно доцільно брати в оренду самоскиди з максимально допустимим рівнем завантаження.

Плюс, у наявності мають бути сертифікати, технічні паспорти, діагностичні карти. Кожен самоскид, взятий в оренду в Агропромхолдінг, має весь пакет документів, що дозволяє його експлуатацію. З цими документами можна ознайомитись заздалегідь.

Оренда самоскида у Києві для виконання проектів різної складності

Це дійсно зручне саморозвантажувальне ТЗ з напівпричепом або причепом, бункерним кузовом. Забезпечено гарний та м’який нахил для розвантаження завдяки функціонуванню гідравлічних систем. Така оренда самоскида (Київ) буде обґрунтованою. А зрозуміти це допоможе наступна таблиця:

Є моделі з примусовим шнековим розвантаженням та телескопічними витягами Підходять там, де необхідно виконати за обмежений період часу максимальну кількість рейсів і доводиться проводити часте вивантаження/завантаження
Якщо моделі для дрібноштучних об’єктів, сипких вантажів, навалочних, інертних матеріалів Ідеально підходять для роботи з інфраструктурою чи дорожнім покриттям.

Зручна оренда самоскида (Київ) — це можливість замовити машини і для сільськогосподарських робіт, там де доводиться мати справу з кормами, урожаєм або проводити меліорацію. А ще, багато хто знає, як складно прибирати території від снігу, причому робити це максимально швидко, наприклад, на території перед житловими комплексами, торговими центрами, щоб не паралізувати їхню роботу.

З питань оренди самоскидів у Києві регулярно звертаються клієнти навіть у вузькоспеціалізованих сферах для роботи на кар’єрах, де маніпуляції проводяться відкритим способом. Оптимальні машини буде підібрано для будь-яких випадків.

Безпечна оренда самоскидів з дотриманням міжнародних стандартів

Як машини з примусовим, так і з похилим розвантаженням повинні бути безпечними. Не допускається підвищений рівень вібрації, шуму, що створить дискомфорт для оператора або людей, які знаходяться в безпосередній близькості. Техніка оснащена спеціальними дзеркалами, сенсорними датчиками, що убереже від неправильного завантаження/розвантаження. На жаль, періодично в засобах масової інформації публікуються матеріали, які розповідають про те, до чого призвело недотримання стандартів при користуванні габаритними самоскидами. Особливо якщо доводиться оперативно висипати великий обсяг каменів, щебеню, піску, грунту.

Якщо потрібна оренда самоскида за доступними цінами, то це буде гарантовано. Це відноситься як до спецтехніки з платформою, так і з бункером, що подає, з платформою, що рухається. А ще можна вибрати в залежності від методу розвантаження. Бувають такі методи:

 • Універсальне розвантаження.
 • Двостороння.
 • Бічна.
 • Задня.

Не можна сказати, що якийсь варіант найзручніший, адже все залежить від специфіки конкретного майданчика. Нахиляється самоскид за допомогою телескопічного витягу, гідравліки, шнекового або примусового способу.

Дорожні, кар’єрні та інші самоскиди в оренду у Києві.

Градації, як видно, бувають різні. Хтось орієнтується на способи завантаження, методи нахилу кузова, габарити та інше. Є своя градація та залежно від призначення самоскидів. Вони бувають такі:

 • Кар’єрні. Іноді їх називають позашляховиками. Вони мають підвищені показники вантажопідйомності, потужності. Це справді вражаючі агрегати, які здатні за один раз перевозити понад 400 тонн. Такі ТС бувають з трансмісією електромеханічного типу, задньопривідні або з повним приводом. Але є свої особливості через те, що вони найбільш місткі. Габарити їх не дозволяють бути дуже маневреними. До того ж, через велике завантаження швидкість буде знижена. Ось чому така оренда самоскидів цікава тим замовникам, які працюють на кар’єрах. Як правило, йдеться про роботу за містом.
 • Дорожні самоскиди. Взяти їх у найм теж можна. Часто вони зустрічаються у Києві, оскільки у столиці активно проводиться відновлення інфраструктури, ремонт доріг. Але виявляють до них інтерес і люди у всіх регіонах України. Такі транспортні засоби можуть перевозити кілька десятків тонн, наприклад, 30-40. Вони ідеально підходять для сільського господарства, будівництва. Часто саме такі самоскиди купують комунальні служби або ж замовляють їх в оренду у Києві.
 • Підземні. Вони хороші у розрізах, для виробок. Хтось порівнює їх за конструкцією з тягачами. Ця техніка здатна перевозити до 40 тонн.
 • Землевози (зчленовані). Кабіна та кузов у них з’єднуються за допомогою зчленованої рами. Ці агрегати маневрені, мають добрі показники прохідності. Перевозять вони до 50 тонн вантажу, чудово проходять складні ділянки з численними спусками та підйомами. А ще, такі самоскиди часто беруть в оренду в Києві та інших містах через те, що машина здатна розвивати досить велику швидкість навіть при повному завантаженні. Відповідно, орендувати їх доцільно та з економічного погляду.

Гарантії справності всіх самоскидів Агропромхолдингу

Незважаючи на значний автопарк всі машини перевіряються, вони безпечні, працездатні. Можна дізнатися більше про споряджену масу і звичайну, вантажопідйомність, специфіку двигуна, коліс, масу, швидкість і навіть про те, як влаштована коробка передач. Найбільші самоскиди мають вантажопідйомність близько 450 тонн, але не завжди доцільно вибирати такі гіганти. Часом для роботи в міських умовах цілком достатньо моделі з вантажопідйомністю в кілька десятків тонн.

Повна маса таких агрегатів сягає 500 тонн. Повна маса означає вагу самого вантажу та машини. За кількістю колісних баз самоскиди діляться на ті, що мають дві, три чи чотири. Є й нюанси у коробці передач. Це стандартний поділ: автоматика чи механіка. Тенденція така, що найчастіше люди вибирають автоматичну коробку передач, знаходячи її зручнішою.

Високий рівень сервісу в процесі оформлення замовлень з оренди самоскидів різної місткості

Якщо вимагає проект, то замовникам буде запропоновано різні види навісного обладнання, наприклад, дозатори, тобто кронштейни, що захищають корпус у процесі перекидання кузова. За допомогою таких пристроїв вдасться забезпечити максимальну акуратність, знизити ризик пошкодження майна, заподіяння шкоди здоров’ю людей, які знаходяться поблизу. Є машини, що ідеально підходять для транспортування вантажних партій, де потрібно забезпечити надійність, витривалість.

Серед усього асортименту виділяються і позашляховики, тобто такі самоскиди, що призначені для експлуатації особливо складних умовах. Як правило, постачають їх на будівельні об’єкти, заміські ділянки. А ще є спецтехніка для гірських розробок з оптимальною маневреністю. Таких вражаючих техніко-експлуатаційних характеристик вдалося досягти виробникам завдяки численним тестуванням, краш-тестам.

Привабливі ціни оренди самоскидів у Києві, по всій Україні роблять компанію Агропромхолдинг одним із лідерів у даному сегменті. Високий рівень обслуговування клієнтів зберігається завжди. Є агрегати, потужність моторів яких сягає 700 кінських сил. Середні показники становлять від 200 до 700 кінських сил.

Все для оптимального вибору самоскидів

Є всі умови, щоб клієнти могли розібратися в технічних нюансах та порівняти кілька моделей між собою, обравши максимально підходящий для оренди. Сучасні агрегати мають сенсори, датчики, зокрема й ті, що відстежують процес розвантаження. Як правило, розвантаження це повністю автоматизована маніпуляція. Ледве рідше зустрічаються аналоги з телескопічними витягами або іншими способами розвантаження. Без труднощів вдасться транспортувати рудні концентрати, суховантажні машини, мінеральні добрива, зерно і цукор, щебінь, сніг і навіть звичайне сміття при розчищенні території.

Розумна вартість дозволить взяти самоскид у прокат в Aph-Tehnik (АПХ) будь-якого типу або навіть кілька моделей, що виконуватимуть різні завдання. Це універсальні ТЗ, що знайшли застосування навіть у невеликих фермерських господарствах та комунальних службах. Найчастіше практикується задне розвантаження, що особливо характерно для ТС великогабаритних і з максимальною місткістю, тобто із об’ємом вантажу, що завантажується, більше 10 тонн.

Якщо вимагають умови, то вдасться взяти в оренду самоскиди з кермовим управлінням за допомогою зчленованої рами, передньопривідні, задньопривідні, з різними бортами, колісним або гусеничним рушієм. В Агропромхолдингу є аналоги і з приводом на всі колеса або центральну вісь і так далі.

Різна маса самоскидів

Якщо розділяти ТЗ по масі, що також є однією з основних параметрів, то умовно агрегати поділяються на такі:

 • Що мають вагу до 2 тонн.
 • Від 2 до 10 тонн, що належать до категорії середніх.
 • Від 10 до 30 тонн, що належать до розряду важких.
 • Понад 30 тонн, тобто надважкі.

Також кузов буває у формі прямокутника або напівеліпса, іноді трапляються інші форми, наприклад, у вигляді совка.

Вигідна співпраця та зручні форми оплати

Передбачені зручні форми оплати для всіх клієнтів, включаючи готівковий або безготівковий розрахунок. Укладається договір, з яким можна ознайомитися заздалегідь. У тому числі й ціна оренди самоскида в Агропромхолдингу в Києві або в інших регіонах України за бажанням замовника. Основна відповідальність, звісно, ​​на виконавця, що також зазначено у договорі. Вказується відповідальність за подачу техніки неналежної якості, не тієї місткості, маси, потужності, яку було обрано клієнтом. За довгі роки роботи у цій сфері компанія Агропромхолдинг виробила чіткий алгоритм співробітництва, заощаджуючи гроші, час людей.

Взяти в самоскид в оренду можна дорожній, кар’єрний, підземний, зчленований та ін. Якщо є бажання, то для початку варто просто ознайомитися з пристроєм даної спецтехніки. Зокрема, дізнатися про більше про форми кузова, про оснащення кабіни, раму, підвіску, рульове управління, двигун, трансмісію. І, звичайно, допоможуть знання про додаткове обладнання. Воно, наприклад, допоможе вирішити такі завдання:

 • Забезпечить оптимальний підігрів кузова до потрібної температури.
 • Запустить підігрів палива у двигуні.
 • Запустить автономне опалення кабіни і таке інше.

А ще, з його допомогою можна захистити днище, на яке припадає основне навантаження, встановити ваги, що чітко визначають масу вантажу, щоб уникнути перевантажень. Це дуже корисні опції, до яких слід придивитися уважніше. Є додаткове обладнання, що прогріває дзеркала, для установки прожекторів, якщо доводиться працювати у вечірній або нічний час, в умовах обмеженої видимості. Додаткові пристрої створять систему змащення централізованого типу, тобто зроблять роботу техніки краще, підвищать рівень безпеки, комфорту оператора.

Оптимальні рішення для великих та малих компаній

Іноді допомога потрібна підприємцям-початківцям, невеликим фермерським господарствам, які при всьому бажанні не можуть дозволити собі купівлю самоскидів. Не потрібно вибирати найдорожчі транспортні засоби в процесі оренди, краще взяти саме ту машину, яка ідеально підходить для конкретного проекту або з невеликим запасом. До великого переліку техніко-експлуатаційних характеристик входить і рік випуску. Деякі агрегати були випущені ще в 90-ті роки минулого століття, але краще взяти ті самоскиди, що були створені пізніше. Вони сучасні, максимально відповідають високим міжнародним стандартам щодо безпеки, екологічності.

Питання екологічності далеко не останній. Можна сказати, що це справжній тренд, який був поставлений у Європі і сьогодні є стандартом для багатьох держав. Дотримуються цих норм і в Україні, що чітко прописано в законі. Контролюються обсяги токсичних викидів у процесі експлуатації самоскидів, рівень шуму, вібрації.

Саме тому всі транспортні засоби в автопарку Агропромхолдингу обов’язково проходять огляд, перевіряються перед подачею на будівельний майданчик або на інший об’єкт. Кожен критерій вибору важливий, зокрема і прохідність. Так, наприклад, дорожні самоскиди не рекомендується використовувати у будівництві за містом, на кар’єрах, оскільки вони можуть зав’язнути у пухкому, болотистому ґрунті.

Агропромхолдинг завжди відкритий для співпраці. У нашій команді працюють досвідчені фахівці, які зможуть врахувати численні нюанси, щоб нічого не відволікало замовника від повноцінної роботи.