Послуга тюкування сіна

 

Кількість поголів’я худоби в країні і за кордоном збільшується. Це означає, що буде потрібно значно більше значна кормова база. Ось чому так актуальна послуга тюкування сіна, що має на увазі використання спецтехніки. На фермах створюються спеціальні раціони для худоби, враховуючи, що потрібно забезпечити тварин вітамінами, мікроелементами. Поєднуються різні корми, в тому числі жорсткі, насичені клітковиною або м’які. Змінюється раціон для великої рогатої худоби, свиней, кіз, але основу становить сіно.

Услуга тюкования сена в Украине для всех желающих

Будь-який бажаючий може звернутися за допомогою. Надається послуга тюкування сіна в Україні фахівцями, що мають широкі виробничі потужності. Актуально це і при підготовці до зимового сезону, щоб трава залишалася живильним протягом довгих місяців.

Багатьох цікавить послуга тюкування сіна в Україні, оскільки в країні спостерігається зростання інтересу до сільського господарства. З’являються невеликі фермерські компанії, сімейні виробництва. Переваги та особливості наступні:

 • Це недорогий корм, який має невелику масу. Але на численні переваги можна розраховувати тільки при дотриманні умов заготівлі, зберігання.
 • Вівці, кози, корови, коні та інші тварини дуже чутливі до якості. Не допускається наявність небажаних рослин, попрілість сіна, адже це здатне серйозно пошкодити травлення.
 • Якщо сенажірованіе зроблено за правилами, то в повній мірі зберігаються мікро- і макроелементи, жири, вуглеводи, вітамінні комплекси, білки. Причому, в оптимальній концентрації, порівнянної з концентрацією аналогічних елементів в свіжоскошеної траві.

Надається послуга тюкування сіна в Україні з гарантією якості. Дотримуються всі етапи: зрізка, прослуховування, складування та ін. Для цього існують численні стандарти, нормативи. Вони однаково високі як в Україні, так і в інших країнах Європи.

Багато потребують послуг тюкування сіна в Україні, що відповідає тренду на збільшення сільськогосподарських угідь. Наша компанія Агропромхолдінг надає подібні послуги далеко не перший рік.

Яка вартість тюкування сіна і від чого вона залежить

Питання ціни для багатьох є першочерговим. Не можна сказати однозначно, яка буде вартість тюкування сіна, оскільки треба враховувати безліч чинників. Впливає площа поверхні, об’єм заготовленої сіна, застосування тієї чи іншої спецтехніки.

У будь-якому випадку вартість тюкування стіна буде доступна, вона розраховується завчасно. Дотримуються всі домовленості, а розрахунки відображаються в договорі. Як видно, співпраця офіційне.

З питань розрахунку вартості тюкування сіна звертаються представники малого, середнього і великого бізнесу, приватні фермерські господарства, які потребують професійної допомоги із залученням спецтехніки і не тільки. Нерідко люди приходять за рекомендаціями, а не завдяки рекламі.

Агропромхолдінг виконує тюкування сіна міні спецтехнікою в будь-яких обсягах

В автопарку компанії представлена велика різноманітність ТС. Агропромхолдінг виконує тюкування сіна міні спецтехнікою з дотриманням технологій. Це стосується як зрізання, сушки, складування, так і дотримання параметрів температури, вологості. Важливо зробити все так, щоб виключити втрату корми. Кожен сантиметр простору використовується раціонально.

Багато людей знають, що Агропромхолдінг виконує тюкування сіна міні спецтехнікою, дбайливо ставлячись до трави, враховуючи особливості рельєфу місцевості. Так, не вдасться повною мірою зберегти всі поживні речовини, і сіно в будь-якому випадку буде поступатися свіжоскошеної траві за показниками поживності. Наприклад, в свіжоскошеної траві вищий показник каротину. Однак якщо обробити сіно по всім за всіма правилами, в тому числі дотримуватися технології тюкування, то втрати поживних речовин можна буде звести до мінімуму.

Вже давно АГРОПРОМХОЛДИНГ виконується тюкування сіна за допомогою міні спецтехніки, тому можна гарантувати високу якість і оперативність виконання кожного замовлення. Це поширюється на будь-які угіддя незалежно від їх площі.

Оптимальна вартість прокату міні спецтехніки для тюкування сіна в Україні

Іноді клієнтів цікавить прокат даної техніки, то є можливість взяти її в оренду. Доступна вартість прокату міні спецтехніки для тюкування сіна в Україні дозволить вибрати будь-які машини з усього розмаїття. особливості:

 • Проводиться оперативне пресування в тюки, обв’язування спеціальної еластичної дротом або надміцним шпагатом.
 • Тюкування сіна означає можливість створювати прямокутники різних габаритів, рулони і не тільки.
 • Допомагають в роботі прессподборщікі, прекрасно пристосовані як для створення прямокутників, так і рулонів.

При цьому вартість прокату міні спецтехніки для тюкування сіна в Україні не розчарує навіть підприємців, у яких фінансові можливості обмежені через об’єктивні причини. Спецтехніка працює з сіном, соломою, сіяними травами, з культурами, які виросли на полях і луках природним способом. Обв’язка проводиться в автоматичному форматі. Також в автоматичному форматі відбувається і укладання в рулони або прямокутники.

Якщо хочеться дізнатися більше про вартість прокату міні спеція техніки в Україні для тюкування сіна, то в будь-який час можна зателефонувати спеціалістам, написати або замовити зворотний дзвінок. Також вдасться запросити будь-яку іншу додаткову інформацію або ознайомитися з проектом договору.

Зручна оренда міні спецтехніки для тюкування сіна

Ця послуга доступна круглий рік. Але, звичайно, основний попит доводиться на момент старту заготівельного сезону. Якщо цікавить оренда міні спецтехніки для тюкування сіна, з правилами прокату можна ознайомитися на сайті. Також є інформація про дотримання необхідних стандартів в роботі. Час, коли варто починати тюкування сіна, може трохи варіюватися. Це залежить від клімату кожного конкретного регіону, специфіки сезону, інших факторів. Іноді добриво полів змушує траву дозрівати швидше, що теж вносить свої корективи в плани.

З багатьох причин оренда міні спецтехніки для тюкування сіна доступна протягом багатьох місяців. Навіть в межах однієї країни, наприклад, в Україні можна побачити, що кліматичні умови змінюються в різних частинах. Злакові, бобові дозрівають по-різному, але вкрай важливо враховувати їх специфіку.

У питанні оренди міні спецтехніки для тюкування сіна немає дрібниць. При недотриманні умов, рекомендацій по експлуатації, при неприйнятті до уваги кліматичних, погодних умов можна втратити до 50% врожаю. Будь-яка спецтехніка подається до місця призначення оперативно, в строго зазначений час.

Розумна ціна тюкування сіна Aph-tehnik і інші переваги

Так, вартість завжди буде першорядним питанням. Пропонована ціна тюкування сіна (Aph-tehnik) розумна, що не розчарує клієнтів. Якщо звертатися в компанію за подібними послугами не в перший раз, то можна розраховувати на додаткові знижки, особливі умови співпраці. Але в будь-якому випадку тарифи розумні.

Якщо треба дізнатися вартість терміново, то ціна тюкування сіна Aph-tehnik може бути розрахована заздалегідь, виходячи з наданих замовником відомостей. Наприклад, можна зателефонувати в компанію і надати дані про площі ділянки, його специфіку, обсягах. На підставі цих даних вже можна буде говорити про передбачувані витрати.

У будь-якому випадку ціни тюкування сіна в Aph-tehnik утримуються на доступному рівні. Саме тому число клієнтів АГРОПРОМХОЛДИНГ зростає з кожним роком.

Якісна послуга тюкування сіна

Актуально це і для травосмесей, наприклад, з конюшиною і райграсом. Трава скошується дуже акуратно. Також послуга тюкування сіна означає такі маніпуляції:

 • Ворушіння, сплющивание, тобто надання потрібної форми.
 • Збирання в валики чи інші форми.
 • Скиртування, пресування, стогованія.

Якщо необхідна послуга тюкування сіна, то спецтехніка повинна мати і навісне обладнання. Як правило, можна обійтися машинами категорії «міні», але є і більш значні кормозбиральні комбайни. Враховується щільність трави, висота покосу. Наприклад, якщо мова йде про нечорноземної зоні, то оптимальна висота покосу буде 5-6 см від рівня грунту. Якщо мова йде про гірських луках, степах, то показники будуть 4-6 см від рівня рельєфу.

У питаннях надання якісних послуг по тюкуванні стіна враховується і те, що, якщо залишити траву занадто високо від рівня грунту, то це призведе до втрат корму. Однак і зрізати під самий корінь категорично забороняється, оскільки це негативно позначиться на якості подальшого врожаю.

Замовити тюкування сіна в Києві нескладно

Дана послуга актуальна на всій території країни. Можна замовити тюкування сіна в Києві, звернувшись в Агропромхолдінг в будь-який зручний час. Задіюються машини, раціонально використовують ресурси. Допомагають в роботі прессподборщікі, що формують стоси різних форм. Сировина подається через верхні ходи, нижні або з боків.

Якщо замовити тюкування сіна в Києві в Aph-tehnik, то можна взяти і компактні міні машини. Як правило, вони забезпечені бічною подачею. Обов’язково ущільнення вихідної сировини, що дозволяє заощадити місце. Надалі сіно можна розділити на частини, легко надати потрібну форму.

Замовляючи в Києві тюкування сіна у професіоналів, можна вибрати спецтехніку відповідно до експлуатаційними параметрами, потужністю, габаритами, можливістю застосувати ту чи іншу навісне обладнання. Враховуються різні показники. Наприклад, такі:

 • Можливість створювати тюки, які мають різні габарити. Стандартними вважаються ті. Що мають ширину від 80 см до 120.
 • Вказується і висота. Як правило, вона не перевищує одного метра.
 • Є відомості і про максимальну довжину квадратів. Зазвичай довжина не перевищує 2,5 метра.
 • Як видно, послуга тюкування сіна на увазі безліч можливостей. Всі вони будуть враховані.

Сенажірованіе кормів для ВРХ тюкуванні сіна – доступна послуга

Сінаж – кормова база, що поєднує в собі риси звичайного силосу і сіна. Сенажірованіе кормів для ВРХ тюкуванні сіна – поширена послуга. Це відносно недорогий варіант, який дозволяє забезпечити кормом велике поголів’я великої рогатої худоби. Трава в результаті обробки більш суха, з оптимальною кислотністю, недорога.

Як відомо, сенажірованіе кормів для ВРХ тюкуванні сіна дозволяє забезпечити тварин недорогим кормом на кілька місяців, зберігаючи потрібну поживність. Фахівці оцінили досить високу кормову цінність, що лише трохи поступається свіжоскошеної траві.

Послуги сенажірованія корми для ВРХ тюкуванні сіна можна назвати класикою, добре знайомої великим і малим фермерським господарствам, об’єднанням. Цей продукт добре засвоюється травною системою тварин, легко перетравлюється, насичуючи енергією. Нерідко основу складають бобові, злакові або комбінований вид.

Клієнти гідно оцінять професійні послуги тюкування сіна та багато іншого

Як видно, послуги АГРОПРОМХОЛДИНГ різноманітні. Є прессподборщікі різних видів, наприклад, квадратні, тобто створюють тюки квадратної форми. Вони затребувані, оскільки переваги скажуть самі за себе:

 • У такому вигляді сировину добре зберігається і менш схильне розкладанню патогенною мікрофлорою: грибками, мохом, цвіллю.
 • Щільність пресована «квадратом» оптимальна, адже сировина буде менш доступно для гризунів.
 • Економиться і місце на складі завдяки квадратно-прямокутної форми з хорошим пресуванням сіна.
 • Зводяться до мінімуму механічні втрати, тому обсягу підходів теж знижується.
 • Легко транспортувати, укладати на спецтехніку для перевезення.

Послуга тюкування сіна в Україні – це залучення спецтехніки провідних виробників. Як правило, використовуються кілька агрегатів, що працюють в тандемі, що виконують різні функції.

Тюкування сіна в Києві і по всій Україні без проблем

В основному послугу замовляють в Києві, передмісті, але географія діяльності агропромхолдингу більш широка. Вражає і автопарк спецтехніки. Клієнт сам вибирає, яка оптимальна довжина, ширина, висота тюків повинна бути. Для того щоб сировина не розсипалося, використовуються спеціальні надміцні шпагати. При цьому клієнтам, які замовлять послуги тюкування сіна, не доведеться окремо оплачувати допоміжні засоби, адже в АГРОПРОМХОЛДИНГ вже є все необхідне. Зрозуміти можливості допоможе наступна таблиця:

Кваліфіковані оператори машин Завдяки кваліфікованому персоналу вдасться максимально ефективно використовувати міні спецтехніку і знизити втрати
Повний цикл робіт Завдяки повному циклу вдасться замовити будь-які маніпуляції: тюкування, прибирання, обробка, транспортування

Є різні машини з точки зору конструкції, габаритів. Всі вони розраховані на інтенсивну експлуатацію на різних типах грунтів: пухкий, болотистий, кам’янистий, зі спусками або підйомами.

Аренда мини спецтехники для тюкования сена в зависимости от необходимых параметров

Є коефіцієнт продуктивності машин. Сучасні бренди пропонують кормозбиральні комбайни, косарки і багато іншого. Вони адаптовані для роботи з сіяними, природними травами на полях, луках, низинах. Можна навісити і косарку для сіна, соломи на трактор гусеничного або колісного типу. Конструктивно не передбачені складності, оскільки важливо забезпечити маневреність спецтехніки в процесі сенажірованія, тюкування, пресування.

Навісні косарки можуть бути однобрусниє, що дозволяє їм працювати на високій швидкості. Вони прекрасно підходять для обробки саме того грунту, де важливо за максимально короткий час покрити великі відстані.

Адекватна ціна оренди міні спецтехніки та індивідуальний підхід до кожного клієнта

Кожен випадок індивідуальний. Ось чому до кожного замовлення в АГРОПРОМХОЛДИНГ прикріплюється менеджер, що враховує індивідуальні запити клієнтів, їх можливості. Іноді цінується швидкість, здатність швидко обробити велике поле або луг. У деяких випадках, коли, наприклад, ділянку невеликої або середньої площі, немає необхідності вибирати міні спецтехніку для оренди, яка розрахована на швидку роботу на великих за площею полях. Крім того, показники агрегатів відрізняються і за рівнем шуму, маневреності, стійкості. Велика увага приділяється і безпеки.

Як правило, оператори працюють в кабіні на спеціальних кріслах, які зручно регулювати. Людина може змінити кут нахилу, адаптувати під свої анатомічні можливості. Активно задіяні і електронне табло, індикатори. Сигнали подаються як візуально за допомогою електроніки, так і звуком. Подібний підхід дозволить знизити ризик нанесення шкоди майну. Реагує спецтехніка і на дуже близьку наближення до масивних об’єктів або до людини, подаючи відповідний сигнал оператору.

Зручні і практичні рішення для сенажіроованія за гідними цінами

Вартість оренди доступна, оскільки в автопарку агропромхолдингу є велика різноманітність міні спецтехніки. Компанії, які надають дані послуги професійно, повинні подбати про великому виборі агрегатів для сіна, соломи. Це дозволить запропонувати і максимально розумну вартість. Звичайно, техніка регулярно проходить огляд, але в обов’язковому порядку вона перевіряється додатково перед подачею клієнту.

Ніщо не повинно відволікати від процесу сенажірованія, складування, тюкування. Спеціальні механізми працюють безперебійно, формуючи задані геометричні параметри, фіксуючи їх за допомогою дроту, шпагату. особливості:

 • Регулювати параметри в процесі сенажірованія легко. Можна також відрегулювати і щільність.
 • Сіно в тюках має невелику масу, що полегшує подальшу розвантаження, транспортування.
 • Велика частина роботи лягає на міні-прес. У нього входять: короба, корпус, пристосування для обв’язки. Задіюється і обладнання електричного або гідравлічного типу.
 • Для того щоб посилити прес, задіють редуктор, що впливає на крутний момент.
 • Електроніка в процесі сенажірованія обробляє інформацію, що надходить. Відповідно, оператор бачить, скільки продукції було зроблено, які параметри, в тому числі довжина.
 • Підбір сіна виробляються за допомогою підбирача із захопленнями заданих параметрів. У якісної спецтехніки, яку можна взяти в оренду агропромхолдингу в будь-який час, такі професійні захоплення дозволяють мінімізувати ризики втрати сировини.
 • Пресовка здійснюється за допомогою преса.
 • Машини пересуваються на спеціальних колесах, що кріпляться до власників. Колеса рівномірно розподіляють вагу агрегату, перешкоджають перекиданню. Саме вони багато в чому відповідають за стійкість, стабільність, комфорт оператора при проходженні височин, спусків, при знаходженні в пухкому грунті.
 • Дуже важливо забезпечити працездатність поршня, від пошкодження його захищає стопор.
 • Електрична частина відповідає за подачу візуальних, звукових сигналів, за роботу фар і інших джерел освітлення.

Безпека в процесі оренди міні спецтехніки для тюкування сіна

Питання безпеки є одним з першорядних. Кабіни створюються таким чином, щоб забезпечити повноцінний огляд оператору всього, що відбувається попереду, з боків і ззаду. Додатково інстальовані спеціальні дзеркала і пристосування, що збільшують кут огляду. Плюс, задіяні камери заднього виду, сенсори, що дозволять звести до мінімуму будь-які ризики. Можна констатувати, що послуга тюкування сіна в Україні – це безпека, низька вартість, висока віддача, вражаючі характеристики працездатності агрегатів.

Для того щоб забезпечити комфорт і безпеку, задіюються і спеціальні пристосування, які поглинають вібрацію, що затримують шум. Ось чому кабіну такого комбайна або трактора не можна порівнювати з кабіною звичайного автомобіля або навантажувача. Рівень шуму не повинен перевищувати гранично допустиме навантаження. Якщо станеться зіткнення або якийсь важкий об’єкт обрушиться зверху, то сила удару рівномірно розподіляється по всьому агрегату. Вона не спрямована в якусь одну точку. Є й зручні пристосування всередині кабіни, призначені для утримання в вертикальному положенні ємності для води, пляшечок, склянок.

Тюкування сіна в Києві

Це дійсно складний і відповідальний процес. Але якщо все підібрано правильно, то клієнти заощадять час в процесі тюкування, знизять витрати на продукцію, що зробить їх бізнес ще більш конкурентоспроможним. Агрегат економічно витрачає паливо, що також призводить до скорочення втрат. Тюки сіна виходять строго заданих форм, вони симетричні, затягуються шпагатом або металевим дротом. Фактично, вони повністю готові до транспортування практично відразу.

Потрібно врахувати, що саморобні конструкції занадто часто виходять з ладу. Так, деякий час назад можна було говорити навіть про певний тренд, коли з цілей економії звичайні трактори та інша спецтехніка практично вручну перероблялися під міні машини для тюкування сіна. Але незабаром ця практика зійшла нанівець, оскільки довела низьку ефективність і високий рівень травмоопасності. До того ж, саморобну міні спецтехніку практично неможливо відремонтувати, адже вона не вписується в існуючі стандарти.

Чим ще пояснюються низькі ціни на оренду від АГРОПРОМХОЛДИНГ

Саме використання оригінальної спецтехніки для тюкування сіна дозволяє знизити вартість послуг. Виробники роблять акцент на тому, щоб можна було в будь-який час замінити деталі, механізми, комплектуючі на оригінальні. Всі пристосування ремонтопрігодним. За основу беруться моделі, які виробляються в Європі. Є аналоги і з азіатського регіону, північноамериканського, але завжди доцільно дивитися на вартість оренди, співвідносити з можливостями агрегатів. Є прессподборщікі тюкові, кіповальние. Останні забезпечені спеціальним пристроєм, які приймають сіно, вони також оснащені пресом, механізмом ущільнення.

Вигідне співробітництво з АГРОПРОМХОЛДИНГ гарантовано

Вигода у співпраці означає і надання вичерпної інформації про техніко-експлуатаційні характеристики машин для тюкування сіна, а також зручні варіанти оплати. Проводиться оплата готівкою, безготівковим розрахунком. Можна ознайомитися з процесом співпраці завчасно, вивчити положення контракту. Будь-які угоди підлягають обов’язковому страхуванню за рахунок агропромхолдингу. У договорі вказуються обсяги, терміни, ціна оренди міні спецтехніки для тюкування сіна (сенажірованія), відповідальність за неналежне виконання або за надання машин в неробочому стані. Як видно, холдинг підходить до питання співпраці серйозно. В основному звертаються клієнти з Києва, передмістя, є схема взаємодії і з замовниками в інших регіонах України.

Консультанти допоможуть вибрати оптимальне рішення в залежності від потужності механізму або ширини захвату, від специфіки регулювання щільності тюків, від конструктивних особливостей, швидкості роботи, пропускної здатності. І, звичайно, окремі рішення передбачені там, де доводиться обробляти площі з дуже нерівним рельєфом. Це прирівнюється до тюкуванні в несприятливих умовах, де звичайна спецтехніка часто виявляється неефективною.

Ознайомитися з цінами та іншими умовами надання послуг тюкування можна прямо зараз

Інформація на сайті регулярно оновлюється, поповнюється. При бажанні можна залишити відгук про співпрацю з АГРОПРОМХОЛДИНГ з питання оренди міні спецтехніки для тюкування сіна. Плюс, вдасться ознайомитися з відгуками інших клієнтів.

Також вдасться без праці замовити сенажірованіе кормів для великої рогатої худоби (тюкування сіна) на території Києва, передмістя і не тільки. Багато конструкцій ідеально працюють спільно з трактором заданої потужності. Якщо говорити про міні агрегатах то, наприклад, оптимальна потужність трактора становитиме всього лише кілька десятків кінських сил. Це цілком виправдано для обробки невеликих полів, лугів незалежно від специфіки їх рельєфу. В описі обов’язково вказуються і габарити преса, маса машин, розміри робочої камери, продуктивність, що обчислюється тоннами в розрахунку за годину.

Агропромхолдінг бере на себе обов’язки по регулярного виконання технічного огляду, обслуговування моделей. Проводиться і мастило відповідно до рекомендацій від виробника. Враховується, що найчастіше така спецтехніки доводиться інтенсивно працювати протягом декількох днів або тижнів. Фактично, кожен сезон сенажірованія або тюкування сіна дуже напружений. Часом рахунок йде навіть не на тиждень, а на дні.

Треба пам’ятати і про непередбачуваність вітчизняного клімату, можливих природних аномаліях. Все це дозволить мінімізувати втрати в процесі обробки полів, лугів, інших ділянок. Якщо раптом якісь механізми, агрегати виходять з ладу, то оператор негайно отримує про це повідомлення у вигляді інформаційного або звукового сигналу. Агропромхолдінг завжди відкритий до співпраці, тому не дивно, що багато клієнтів звертаються за рекомендаціями. Такий рівень взаємодії зберігається вже не перший рік.

Попередня консультація означає і те, що за радою можуть звернутися і невеликі фермерські господарства, сімейні виробництва або компанії, що відносяться до великого бізнесу.