Оренда навантажувача (будтехніки)

Будівельні роботи


Будівельні роботи – велика сфера задач, яка включає в себе цілий комплекс різних заходів. Охоплює весь процес будівництва, який починається із підготовки земельної ділянки та риття котловану, а закінчується зведенням об’єкта і прибиранням будівельного сміття. З огляду на таку кількість завдань, для виконання всього комплексу робіт потрібно залучити безліч одиниць техніки і використовувати масу спеціалізованого інвентарю. Саме тому можна орендувати міні техніку в Україні, яка дозволяє впоратися з більшою частиною завдань під час будівництва. Така послуга від АГРОПРОМХОЛДИНГ дозволяє виконувати будівельні роботи не лише великим корпораціям, у власності яких є дорога техніка. Взявши в оренду спеціальні транспортні засоби зводити будівлі можуть звичайні люди. Наприклад, під час будівництва дачної садиби або поточного ремонту господарських будівель.

Звичайно на будівельному майданчику можна обійтися без спеціальної техніки, але це значно збільшить час, витрачений на виконання поставлених завдань. Окрім того, доведеться залучити масу робітників, які зможуть чітко виконувати необхідні роботи.

Оренда навантажувача (будтехніки)


Навантажувач – унікальний механізм, який дозволяє впоратися з масою різнопланових завдань. Ось основні напрями його використання:

 • підняття вантажів на досить високу висоту
 • транспортування вантажів на відносно невеликі відстані
 • укладка вантажів у певній послідовності


При такій багатозадачності, машина має досить невеликі габарити. Тому вона може використовуватися в умовах обмеженого простору. Крім того, навантажувач сконструйований таким чином, що дозволяє йому пересуватися навіть бездоріжжям. Зараз є і самохідні і ручні (м’язові) навантажувачі. Другі, безумовно, коштують набагато дешевше, але вони вимагають використання додаткових транспортних засобів.

Такі транспортні засоби використовуються не лише для проведення будівельних робіт. Сфера їх застосування набагато ширша:

 • для кар’єрних робіт
 • для розчищення або прибирання території
 • при лісозаготівельних роботах
 •  для польових робіт


Таким чином, послуга оренди навантажувача дуже затребувана у сучасному світі. Цей агрегат дозволить значно прискорити будь-які роботи і мінімізувати участь людини у процесі.

Види навантажувачів

Окрім того, що навантажувачі поділяються на два види залежно від способу їх переміщення, є і класифікація самохідних транспортних засобів за принципом їх дії. Що стосується ручних навантажувачів, то вони також можуть бути представлені різними моделями, залежно від їх вантажопідйомності. Для того щоб зрозуміти, що таке ручний підйомник, досить згадати візок у супермаркеті, який допомагає продавцям піднімати важкі коробки або паки з водою на верхні полиці. Принцип їх дії схожий з автомобільним домкратом.

Самохідні навантажувачі поділяються на дві великі групи. Перша – навантажувачі періодичної дії, які роблять паузу після того, як завершили поточну операцію. До таких типів транспортних засобів відносяться:

 1. Платформний. Вантаж, який необхідно транспортувати, розміщується на масивній платформі. Підходить для переміщення важких будівельних матеріалів, габаритної побутової техніки або меблів.
 2. Вилучений. Використовується для переміщення вантажів, упакованих в палети або піддони. Процес захоплення і переміщення будівельних матеріалів відбувається за рахунок спеціалізованого навісного обладнання, а саме позиционера, вилочного захоплення, пристрою бічного зсуву. Також є можливість використовувати спеціальне захоплення для предметів циліндричної форми, таких як бочки, бідони або рулони.
 3. Навантажувач-маніпулятор. Максимально універсальний агрегат, який практично завжди застосовується під час монтажно-ремонтних робіт. Основний інструмент цієї машини – кранова стріла.
 4. Ковшовий. Нескладно здогадатися, що основний інструмент у цій машині – ківш, різної місткості. Такий агрегат ідеально підходить для переміщення сипучих вантажів: землі, піску.


Наступна велика група таких машин – стрічкові. Вони можуть виконувати одразу велику кількість операцій, але не завершувати свою роботу після кожного циклу. Такі агрегати також можуть бути різних видів:

 1. Роторний навантажувач, який використовується для роботи із сипучими матеріалами. Їх часто залучають для прибирання снігу або вирівнювання території під забудову.
 2. Шнековий. Оснащений обертовим валом, який після включення починає забір сипучих вантажів. Основна його перевага у тому, що він може робити навантаження сипучих матеріалів невеликими порціями.
 3. Скребковий – може самостійно «добувати» вантаж, зіскрібаючи його з поверхні. Захоплений матеріал передається у задню частину механізму, звідки постачається в місце, відведене для його скидання.
 4. Стрічковий. Працює за принципом конвеєра, використовується для роботи з дрібними, сипучими матеріалами.


Є й інші варіанти класифікації таких машин. Так, навантажувачі класифікують за способом їх переміщення на дорозі – колісні або гусеничні. Перші застосовуються у межах населеного пункту, оскільки вони більш маневрені і не завдають сильної шкоди дорожньому полотну. Гусеничні навантажувачі вражають своєю всепрохідністю, але й мають дуже великі габарити та вагу.

Фахівці класифікують навантажувачі також за типом робочого органу – одно- або багатоковшові, вилочні, стрічкові тощо. Машини можна розділити також за їх призначенням – призначені вони для роботи із штучними вантажами або підходять для транспортування сипучих матеріалів. Ще одна класифікація – за типом розвантаження, навантажувачі можуть бути бічними або фронтальними.

Таким чином, навантажувачі можна класифікувати за багатьма ознаками і критеріями. У таких машин різні параметри, заявлені у їхніх технічних характеристиках виробником. Як же підібрати саме той, який необхідний для проведення поточних будівельних завдань? Компанія Агропромхолдінг здає будтехніку (спецтехніку) в оренду і допомагає вибрати відповідні механізми. Клієнт може самостійно вивчити асортимент на сайті компанії, адже у каталозі представлені всі характеристики навантажувачів, їх технічні характеристики і перераховані завдання, з якими можуть впоратися такі машини. Однак якщо підбір транспортних засобів викликає складнощі, можна звернутися за допомогою до менеджера. Після аналізу необхідного комплексу будівельних робіт, консультант підкаже типи механізмів, які можна взяти в оренду.

Послуга оренди навантажувача


Для того щоб оренда навантажувача (будтехніки) була вигідна клієнтові, є низка правил, яких постійно дотримується компанія АПХ:

 1. Техніка проходить постійний контроль і випробування. Це означає, що перед тим, як випустити навантажувач з ангару або прийняти його у клієнта, проводиться ретельний огляд всіх його систем та їхня перевірка. Це зроблено для того щоб своєчасно діагностувати деталі і системи, які вийшли з ладу або можуть зламатися у найближчому майбутньому.
 2. У разі поломки навантажувача або іншої будівельної техніки, зламані деталі змінюються лише оригінальними запчастинами. Ремонт проводиться тільки у спеціалізованих сервісах, які мають відповідний дозвіл від виробника техніки. Ці заходи вживаються для того щоб продовжити термін служби автомобілів.
 3. Будь-які видаткові рідини – паливо, масла, охолоджувачі, змінюються і заливаються своєчасно, не чекаючи їхнього забруднення або закінчення.
 4. Техніка зберігається у спеціалізованих гаражах, де правильно підбирається температурний режим і показники вологості.
 5. Будь-яка компанія може орендувати міні техніку в Україні, єдина умова – в штаті замовника повинен бути фахівець, який має дозвіл на керування іншими транспортними засобами. Якщо такого професіонала немає, то АПХ може надати водія для виконання якихось робіт за участю навантажувача.


Компанія Агропромхолдінг здає будтехніку (спецтехніку) в оренду, яка заздалегідь застрахована. Це зроблено для того щоб клієнт не переживав щодо можливої поломки механізму під час виконання робіт. Якщо навантажувач вийшов з ладу не в результаті неправильного поводження з ним замовника, то Агропромхолдінг зробить ремонт за свій рахунок. Більш того, клієнту моментально буде наданий інший механізм для виконання поточних завдань, а також компенсовані збитки, понесені в результаті порушення строків здачі об’єкта.

Переваги оренди спецтехніки


Основна перевага оренди навантажувача (будтехніки) у тому, що такі механізми дозволять значно прискорити будь-які будівельні роботи. Деякі дії людина взагалі не може виконати без їх участі. Наприклад, транспортування габаритних і важких вантажів практично неможлива без залучення спеціальних механізмів. Ні, звичайно можна використовувати технології, придумані стародавніми єгиптянами і перетягувати блоки за допомогою лебідки і полозів, але навіщо? Є більш сучасні і зручні способи. Наприклад, можна взяти в оренду міні техніку в Україні і виконати всі необхідні будівельні роботи. Також є й інші переваги прокату таких транспортних засобів:

 • техніку привозять прямо до будівельного об’єкту;
 • немає потреби шукати ангари або гаражі для зберігання таких машин, всі вони застраховані і оснащені чіпами, що полегшує їх пошук навіть в разі крадіжки;
 • є можливість користуватися дорогими механізмами за прийнятну ціну;
 • в компанії АПХ можна не тільки орендувати техніку, а й замовити виконання будь-яких будівельних робіт;
 • вся надана у оренду техніка знаходиться в справному стані і здатна виконати будь-які роботи на високому рівні.


Таким чином, у компанії Агропромхолдінг надаються послуги оренди навантажувача, а також інших будівельних машин.

Орендувати міні техніку в Україні


Оскільки ціна оренди навантажувача доступна, клієнтами компанії Агропромхолдінг можуть бути і великі фірми, і приватні особи. Наприклад, послуга оренди навантажувача може знадобитися великій будівельній фірмі, у якої у власності є свої машини в таких випадках:

 • якщо власна техніка вийшла з ладу;
 • якщо кількості власних машин фірмі недостатньо для виконання робіт на об’єкті;
 • у розпорядженні фірми немає потрібної моделі техніки.


Варто враховувати, що прогрес не стоїть на місці і кожен рік на ринок виходять нові спеціалізовані механізми. Виробник постійно покращує їх характеристики, знижує кількість споживаного палива, робить техніку маневренішою і продуктивною. Тому навіть якщо у розпорядженні компанії є якась техніка, вона може виявитися не найсучаснішою.

Приватні особи або невеликі підприємства, у яких виникла разова необхідність у послугах навантажувача, також можуть взяти в оренду будівельну техніку.

Ціна оренди навантажувача


На сайті компанії у розділі каталог вказана вартість прокату міні спецтехніки (навантажувача) в Києві і по всій Україні. Ціна залежить від моделі обраного транспортного засобу, а також від часу оренди. Використовуючи калькулятор на сайті можна розрахувати приблизну вартість прокату спеціальної техніки. Більш точно довідатися про ціни можна у менеджера. Він підтвердить наявність у поточний момент обраних транспортних засобів, підкаже, чи вільна техніка в обраний день. Також консультант допоможе підібрати інші механізми, які можуть знадобитися на будівельному майданчику, порадить додатковий інвентар, який прискорює виконання поставлених завдань.

Отримання знижки від АПХ


Попри те, що ціна оренди навантажувача досить низька, кожен клієнт може розраховувати на отримання додаткової знижки. Вона годиться всім, хто укладає договір оренди на тривалий термін або бере на прокат одразу декілька одиниць техніки. Сума знижки розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Агропромхолдінг здає будтехніку (спецтехніку) в оренду


Можливо в АПХ ціни оренди навантажувача не найнижчі в Україні. Однак клієнти обирають в компаньйони Агропромхолдінг не через низькі ціни, а через послуги високої якості , що надаються:

 • всі агрегати, які є у розпорядженні АПХ відрізняються високою якістю і продуктивністю;
 • для зберігання техніки облаштовані спеціальні гаражі, що дозволяє зберігати їх працездатність;
 • фірма надає самостійно будь-які будівельні послуги, тому співробітники компанії знають наскільки важливо зберігати авто у робочому стані


Для того щоб взяти в оренду обрану техніку, достатньо зателефонувати в АПХ або залишити свою заявку на сайті. Менеджер компанії перезвонить для уточнення умов угоди або допоможе визначитися з вибором техніки. Є можливість обговорити умови договору в телефонному режимі або безпосередньо в офісі компанії.

Вартість прокату міні спецтехніки (навантажувача) в Києві


Для того щоб співпраця з клієнтом було максимально прозорою і взаємовигідною, вартість прокату міні спецтехніки (навантажувача) у Києві оголошується до укладення договору. Тільки у тому випадку, якщо замовника влаштовують розцінки і загальна сума угоди, співробітники АПХ приступають до підготовки договору оренди.

Співпраця з АГРОПРОМХОЛДИНГ


Компанія Агропромхолдінг існує на українському ринку не перший рік. За цей час у неї з’явилися сотні вдячних клієнтів. Це не лише підприємства, які займаються будівництвом. Це невеликі фірми і великі корпорації практично будь-яких галузей виробництва, які брали в оренду техніку або замовляли послуги у АПХ. Адже оренда навантажувача (будтехніки) – не єдиний напрямок діяльності. У гаражі компанії є безліч інших одиниць спецтехніки. Окрім того, що Агропромхолдінг здає будтехніку (спецтехніку) в оренду, компанія надає послуги, пов’язані з будівництвом об’єктів різної складності, підготовкою ділянок для забудови та багато інших.

З огляду на широкий спектр послуг АПХ, компанія зацікавлена у чесній і прозорій роботі з кожним клієнтом. Після того, як оформлене замовлення, співробітники компанії приступають до підготовки техніки. Для цього проводиться ретельний її огляд і перевірка всіх систем і механізмів, проводиться заміна витратних матеріалів. Тобто клієнт отримує механізм, який повністю готовий до роботи. За необхідності у АПХ можна найняти людину, яка може керувати навантажувачем і допоможе виконати необхідний спектр будівельних робіт.

У призначений замовником день, Агропромхолдінг самостійно доставляє замовлену спеціальну техніку до будівельного об’єкту. Після закінчення обумовленого терміну оренди, співробітники компанії також самостійно транспортують навантажувач назад. Будь-яка техніка, яка надається у оренду знаходиться в ідеальному робочому стані. Буває, що деякі фірми здають в прокат техніку, яка практично вийшла з ладу. Мовляв, яка різниця, все одно ж не самим на ній працювати. Агропромхолдінг надає послуги з використанням власної техніки, тому вона завжди знаходиться в ідеальному стані. Окрім того, АПХ не намагається мінімальною вартістю прокату міні спецтехніки (навантажувача) в Києві заманити якомога більше клієнтів. Співробітники компанії вважають за краще дивувати клієнтів якістю наданих послуг.